reklama

FIT MAX DAY: príď si zacvičiť na trampolínkach alebo zajazdiť spinning a pomôž Jurkovi z Trnavy

Športuj a pomáhaj! Sedemročný Jurko Kmeť je z Trnavy a žije s diagnózou DMO (detská mozgová obrna). Chlapček na vozíčku, ktorého snom je chodiť a začína sa mu v tom dariť. Pomôcť mu môžete aj vy.

Príďte v utorok 1. septembra 2015 do MAX-u na Charitatívny FIT MAX DAY – zašportujte si a pomôžte nielen svojmu zdraviu, ale aj Jurkovi.

Prihláste na SPINNIG alebo TRAMPOLÍNKY (obe cvičenia vhodné aj pre začiatočníkov) prostredníctvom registračného formuláru (link tu) alebo mailom na trnava@ocmax.sk.

fit-max
V utorok od 15. hodiny si môžete v Max-e zacvičiť a pomôcť dobrej veci

Vstupné vo výške minimálne 5 eur je potrebné zaplatiť pred cvičením do pokladničky Nadácie Adeli. Vybrané vstupné je určené na liečbu Jurka Kmeťa, pacienta s detskou mozgovou obrnou.

Pre všetkých cvičiacich je pripravený motivačný darčekový balíček.

Deti si môžu zaskákať počas celého eventu na trampolínkach v detskom kútiku, či zatancovať si s maskotom Hrošíkom na minidisco a získať detské vstupy do Auqaparku Senec

Udalosť nájdete aj na Facebooku.

Ulož ako PDF
Napísal 29. augusta 2015 7:38. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.