reklama

Benefičný HELPfest vo Vlčkovciach prinesie veľa hudby, hier a zábavy. Vystúpia známe kapely a príde aj populárny Bekim

V nedeľu 10. júna 2018 sa uskutoční v priestoroch parkového areálu motorestu ESO vo Vlčkovciach neďaleko Trnavy už 5. ročník benefičného podujatia HELPfest. Pre návštevníkov je pripravený bohatý program so zaujímavými hosťami na celé nedeľné popoludnie.

Primárnym zámerom HELPfestu je podpora pacientov s detskou mozgovou obrnou. Práve im bude venovaný výťažok z celého podujatia, ktoré organizačne zabezpečuje Paulínka, n.f. v spolupráci s motorestom ESO.

Paulínka, n.f., združuje ľudí, ktorí formou dobrovoľníctva pomáhajú tým, ktorí to potrebujú. Fond združuje finančné prostriedky, ktoré idú výhradne na ochranu a podporu zdravia a vzdelávania detí, mládeže a dospelých postihnutých detskou mozgovou obrnou a inak telesne postihnutých.

Tím dobrovoľníkov spoločne s účinkujúcimi vytvoria v peknom prostredí parku príjemnú atmosféru plnú hudby a zábavy.


Plagát

Účinkovať budú Fragile, Juraj Zaujec, Karpatské horké, Kochanski, Allan Mikušek, Credance a tanečné štúdio Alegria.

Chýbať nebudú štvornohí tanečníci Aďky Tomekovej a ich spoločný dogdancing. Okrem tancujúcich psíkov predvedú členovia KŠK Pezinok ukážky z výcviku psov.

Komu sa bude máliť kultúry, môže si pozrieť predstavenie bábkového divadla Fí a detetského divadla Labris.

Sprievodný program – to budú aj lukostrelci z Mini Zoo Devín. Tí si okrem lukov a šipov privedú aj operených pomocníkov (Wings for Human).

Deti z Malého ateliéru budú si môcť vyrobiť rôzne vecičky, prípadne si zaskákať na trampolíne zo Skákankova. Nebudú chýbať ani motorkári z Celtic Warriors.

Keďže ide o benefičnú akciu na podporu detí s detskou mozgovou obrnou, prídu aj odborníci z LETMA a zostavia dráhu pre vozíčkarov.

Celým popoludním moderátorsky prevedú Aneta Parišková a Alena Stračiaková. A príde aj známy a populárny Bekim.

Vstupné je 5 eur, podujatie začína o 14. hodine.

Ulož ako PDF
Napísal 6. júna 2018 6:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.