reklama

Trnava bude opäť mestom hier a zábavy

Jedinečná obrovská herňa so stovkami moderných spoločenských hier, nafukovacími atrakciami, stolnými futbalmi, hokejmi, stavebnicami a hračkami vyrastie v dňoch 7. – 9. februára 2014 v Mestskej športovej hale v Trnave.

Organizátori pozývajú na obľúbené podujatie s neopakovateľnou atmosférou plnou úsmevov, výhier aj prehier, ale hlavne dobrej nálady. Pri 5. ročníku už možno Festival hier a zábavy označiť bez váhania za tradíciu.

FestHry Trnava je spoločensko – herné podujatie určené prioritne deťom, rodičom, starým rodičom a mladým, ktorí sú ochotní vymeniť nejakú tú hodinku pri počítači za čas strávený v spoločnosti svojich blízkych a kamarátov pri spoločnom stole, na ktorom sa tentokrát nebudú servírovať gastronomické chody ale chytľavé hry každého druhu.

festhry13
Na palubovke športovej haly vyrastie opäť obrovská herňa

Okrem hier pre všetky vekové kategórie bude pripravený sprievodný program v podobe nafukovacích atrakcií, detských kútikov s hrami a skladačkami pre najmenšie deti, pre študentov, mladých a rodičov stolný futbal, hokej, biliard, šach, sprievodné súťaže o ceny a iné.

Návštevníci budú mať aj možnosť zakúpiť si niektoré z hier na mieste, alebo odniesť ako výhru z jednej zo súťaží.

Neoddeliteľnou súčasťou festivalu budú predajcovia a spoločnosti prezentujúci novinky a výrobky z rôznych oblastí zábavy, jazykového vzdelávania a hier.

Festival bude otvorený verejnosti v piatok 7. februára od 15. do 20. hod., v sobotu v čase 10:00 – 20:00 a v nedeľu od 14. do 20. hodiny.

Informácie a aktuality nájdete na www.festhry.sk a na Facebooku.

Organizátormi podujatia sú Mestská rada mládeže v Trnave a Mesto Trnava.

Plagát:
plagat-festhry14

Ulož ako PDF
Napísal 24. januára 2014 8:06. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.