reklama

Amfiteáter v Jaslovských Bohuniciach ožije Countryfestom. Návštevníkov čaká veľa kvalitnej hudby aj zábavy

Ivan Mládek a jeho Banjo Band, Robert Křesťan a Druhá tráva, Slniečko, Žalman a spol., Michal Tučný Revival. To sú hviezdy víkendového Countryfestu, ktorý sa uskutoční opäť v amfiteátri v Jaslovských Bohuniciach. Okrem hudby bude festival od piatka do nedele sprevádzať množstvo podujatí, hier a zábavy pre celé rodiny.

Toto leto sa v Jaslovských Bohuniciach bude opäť niesť v znamení dobrej hudby.

V dňoch 20.-22. júla 2018 sa v príjemných priestoroch prírodného amfiteátra situovaného do veľkého parku uskutoční nový ročník hudobného festivalu COUNTRYFEST BOHUNICE 2018.

Môžete sa tešiť na kvalitnú dávku country, folku, bluegrassu a akustickej hudby v podaní kapiel ako Robert Kresťan a Druhá Tráva, Žalman a spol., Slniečko,Michal Tučný Revival Plzeň, Bukasový masív a ďalší – no najmä na živé vystúpenie legendárneho IVANA MLÁDEKA a jeho BANJO BANDu.


Amfiteáter v Jaslovských Bohuniciach

Kvalitný hudobný program budú už tradične dopĺňať rôzne sprievodné podujatia, ktoré sú koncipované tak, aby si v nich “to svoje” našiel každý, bez ohľadu na vek či pohlavie – jednoducho rodinný festival ako sa patrí.

Aj v tomto roku bude postarané o dobrú zábavu aj mimo pódia. K dispozícii bude okrem iného možnosť spoznať indiánske tradície, aqua zorbing, lezecká stena, súboje v elektronickom paintballe, skákací hrad, pena pre deti, súťaže v pretláčaní rukou, preťahovaní lanom či pití piva, rodeo býk a mnohé ďalšie.

Pre viac informácií o programe, sprievodných podujatiach a možnostiach, ktoré bude pre vás ponúkať stanové mestečko, pozrite sem: countryfestbohunice.sk, https://www.facebook.com/counryfestbohunice/.


Countryfest je okrem výbornej hudby a pohodovej atmosféry známy aj množstvom sprievodných podujatí pre malých aj veľkých, ktoré prebiehajú v okolitom parku či pri rybníku.

FOTO: Countryfest Bohunice / Michal Fujala – photomn.net

Ulož ako PDF
Napísal 16. júla 2018 23:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.