reklama

Do Jaslovských Bohuníc opäť zavíta kvalitná country a folk

Ďalší ročník medzinárodného country festivalu pre celú rodinu prinesie v rámci kultúrneho leta do Jaslovských Bohuníc ďalšiu dávku kvalitnej hudby a zábavy pre mladých aj starších.

Toto leto sa v Jaslovských Bohuniciach bude opäť niesť v znamení dobrej hudby.

V dňoch 20.-22. júla 2018 sa v príjemných priestoroch prírodného amfiteátra situovaného do veľkého parku uskutoční nový ročník hudobného festivalu COUNTRYFEST BOHUNICE 2018.

Môžete sa tešiť na kvalitnú dávku country, folku, bluegrassu a akustickej hudby v podaní kapiel ako Robert Kresťan a Druhá Tráva, Žalman a spol., Slniečko,Michal Tučný Revival Plzeň, Bukasový masív a ďalší – no najmä na živé vystúpenie legendárneho IVANA MLÁDEKA a jeho BANJO BAND.


Countryfest je okrem výbornej hudby a pohodovej atmosféry známy aj množstvom sprievodných podujatí pre malých aj veľkých, ktoré prebiehajú v okolitom parku či pri rybníku.

FOTO: Countryfest Bohunice / Michal Fujala – photomn.net

Kvalitný hudobný program budú už tradične dopĺňať rôzne sprievodné podujatia, ktoré sú koncipované tak, aby si v nich “to svoje” našiel každý, bez ohľadu na vek či pohlavie – jednoducho rodinný festival ako sa patrí.

Aj v tomto roku bude postarané o dobrú zábavu aj mimo pódia. K dispozícii bude okrem iného možnosť spoznať indiánske tradície, aqua zorbing, lezecká stena, súboje v elektronickom paintballe, skákací hrad, pena pre deti, súťaže v pretláčaní rukou, preťahovaní lanom či pití piva, rodeo býk a mnohé ďalšie.

Pre viac informácií o programe, sprievodných podujatiach a možnostiach, ktoré bude pre vás ponúkať stanové mestečko, pozrite sem: countryfestbohunice.sk, https://www.facebook.com/counryfestbohunice/.

Ulož ako PDF
Napísal 25. júna 2018 7:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.