reklama

Mesto organizuje v septembri cyklojazdu do Jaslovských Bohuníc

Cyklistické výlety na Smolenický zámok a do Dolnej Krupej organizované mestskou samosprávou v minulosti sú dôkazom, že záujem Trnavčanov o cyklistiku je naozaj veľký.

Cyklojázd sa zúčastnili stovky cyklistov a pre Mesto Trnavu sa stali inšpiráciou na usporiadanie ďalších športovo-spoločenských podujatí.

Tentokrát sa môžeme začať tešiť na cyklistický výlet do Jaslovských Bohuníc, ktorý sa uskutoční v sobotu 6. septembra 2014. Trnavčania sa tak s letom rozlúčia na bicykli a zároveň si na čerstvom vzduchu zlepšia fyzickú kondíciu.

cyklojazda

Ilustračné foto

Záujemcovia o účasť sa budú môcť zaregistrovať od 25. augusta do 3. septembra 2014 prostredníctvom on-line formulára, ktorý bude zverejnený na oficiálnej stránke mesta Trnava.

S prihliadnutím na bezpečnosť účastníkov je ich počet obmedzený na 250 a cyklojazdy sa budú môcť zúčastniť len osoby staršie ako 15 rokov. Absolútnou podmienkou účasti je cyklistická prilba a bicykel v dobrom technickom stave.

Štart sa uskutoční po prezentácii účastníkov približne o 9.45 h pred Divadlom Jána Palárika. Trasa s celkovou dĺžkou vyše 30 kilometrov bude v porovnaní s minuloročnými výletmi o niečo jednoduchšia, okrem jedného úseku bude bez výrazných stúpaní.

Povedie z Trnavy po rovnej a menej frekventovanej ceste do Malženíc, z ktorých bude pokračovať do Jaslovských Bohuníc a späť.

V cieli, amfiteátri v Jaslovských Bohuniciach, bude pre výletníkov zabezpečené občerstvenie. V prípade silného vetra a dažďa sa akcia neuskutoční.

Organizátorom podujatia je Mesto Trnava v spolupráci s Malokarpatským cykloklubom.

(mesto Trnava)

PROPOZÍCIE CYKLOJAZDY:

Usporiadateľ: Mesto Trnava
Technické zabezpečenie: Malokarpatský cykloklub
Miesto a termín konania: 6. september 2014, Trnava – J. Bohunice
Štart: Trojičné námestie (pred divadlom J. Palárika) približne o 9:45 , odhadovaný príchod do cieľa o 11:00, odhadovaný príchod do Trnavy o 13:00
Trasa cyklistického výletu: Trnava, Trojičné námestie – Štefánikova – Rybníková – Malženice – Jaslovské Bohunice, amfiteáter
Dĺžka trasy: Trnava – Jaslovské Bohunice cca 15 km a Jaslovské Bohunice – Trnava cca 15 km (organizovaný návrat pôjde naspäť cez Malženice, individuálna doprava späť cez Špačince je približne o 4 km kratšia )
Sprievod: policajné motocykle, policajné vozidlo, servisné vozidlo
Registrácia: Z dôvodu zabezpečenia pitného režimu a občerstvenia prosíme o registráciu účastníkov cyklistického výletu. Dátum a spôsob registrácie: www.trnava.sk, od 25.8. do 3.9.2014
Prezentácia: Prezentácia registrovaných začína pred začiatkom jazdy cca 8:30 a bude spojená s poučením o zákone č. 8/2009 Z. z. o cestnej premávke. Pri prezentácii každý dostane žetón na občerstvenie v cieli v Jaslovských Bohuniciach.

Plagát:
cyklojazda2_plagat

Ulož ako PDF
Napísal 21. augusta 2014 8:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.