reklama

Mesto organizuje tradičnú cyklojazdu s cieľom v Smoleniciach

Mesto Trnava pripravuje ďalší z obľúbených cyklistických výletov. Tohtoročná jesenná edícia cyklojazdy sa uskutoční v sobotu 3. septembra 2016 a povedie do Smoleníc.

Záujemcovia o účasť na podujatí sa budú môcť zaregistrovať od pondelka 22. augusta do stredy 31. augusta 2016 prostredníctvom online formulára (link tu).

Štart sa uskutoční po úvodnej prezentácii účastníkov približne o 9.45 h spred Divadla Jána Palárika. Trasa povedie cez obce Suchá nad Parnou a Horné Orešany až do Smoleníc.

cyklojazda

Ilustračné foto

S prihliadnutím na bezpečnosť je počet účastníkov obmedzený na dvesto osôb. Cyklojazdy sa budú môcť zúčastniť len osoby staršie ako 15 rokov. Nevyhnutnou podmienkou účasti je cyklistická prilba, bicykel v dobrom technickom stave a samozrejme, dobrá nálada. Pelotón bude sprevádzaný policajným vozidlom, zdravotnou službou i servisným vozidlom.

V cieli, v príjemnom prostredí dreveného posedenia v blízkosti Smolenického zámku, bude pre Trnavčanov zabezpečené chutné občerstvenie a hudobný program.

Okrem Smoleníc Trnavčanov na dvoch kolesách v minulosti privítali i Jaslovské Bohunice či Dolná Krupá, práve v Smoleniciach sa však tradícia trnavských cyklistických výletov v roku 2013 začala.

Organizátorom podujatia je Mesto Trnava v spolupráci s Malokarpatským cykloklubom.

cyklojazda2

Ulož ako PDF
Napísal 20. augusta 2016 7:24. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.