reklama

Mesto organizuje ďalší cyklistický výlet. Trnavčania sa prevezú do Jaslovských Bohuníc

Cyklistické výlety sa medzi Trnavčanmi vždy tešili veľkej popularite. Obľúbenými destináciami sa stali najmä obce Smolenice a Jaslovské Bohunice. Po ročnej prestávke, ktorú spôsobila nepriazeň počasia, mesto Trnava opäť organizuje tradičný cyklistický výlet.

Tentokrát sa môžeme začať tešiť na cyklistický výlet do Jaslovských Bohuníc, ktorý sa uskutoční v sobotu 14. mája 2016.

Tak ako obvykle, záujemcovia o účasť na podujatí sa budú môcť zaregistrovať zaregistrovať od 2. do 11. mája 2016 – a to prostredníctvom on-line formulára, ktorý bude zverejnený na oficiálnej stránke mesta Trnava.

S prihliadnutím na bezpečnosť účastníkov je ich počet obmedzený na 200 a cyklojazdy sa budú môcť zúčastniť len osoby staršie ako 15 rokov. Nevyhnutnou podmienkou účasti je cyklistická prilba a bicykel v dobrom technickom stave.

cyklojazda_plagat_2016

Štart sa uskutoční po úvodnej prezentácii účastníkov približne o 9.45 h pred Divadlom Jána Palárika. Trasa s celkovou dĺžkou vyše 30 kilometrov povedie z Trnavy po rovnej a menej frekventovanej ceste do Malženíc, z ktorých bude pokračovať do Jaslovských Bohuníc a späť. Trasa je pomerne nenáročná, bez výrazných stúpaní a klesaní.

V cieli, v príjemnom prostredí amfiteátra v Jaslovských Bohuniciach, bude pre Trnavčanov zabezpečené chutné občerstvenie a hudobný program.

Pelotón bude sprevádzaný policajným vozidlom, zdravotnou službou i servisným vozidlom. Konanie akcie je podmienené dobrým a najmä suchým počasím, v prípade nepriazne sa akcia nebude môcť uskutočniť.

Organizátorom podujatia je Mesto Trnava v spolupráci s Malokarpatským cykloklubom.

(eg)

Ulož ako PDF
Napísal 29. apríla 2016 8:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.