reklama

Pozvánka na cyklistický výlet do Smoleníc

Cyklistické výlety sa medzi Trnavčanmi vždy tešili veľkej popularite. Obľúbenými destináciami sa stali najmä obce Smolenice a Jaslovské Bohunice. V sobotu 23. septembra sa priaznivci bicyklovania môžu tešiť na ďalšiu cyklojazdu, ktorá povedie práve do Smoleníc.

Štartuje sa po úvodnej prezentácii účastníkov o 9.00 h na parkovisku na Rybníkovej ulici.

Trasa s celkovou dĺžkou 50 kilometrov povedie z Trnavy po menej frekventovanej ceste do Hornej Krupej, odkiaľ sa bude pokračovať do Smoleníc a cez Horné Orešany späť do Trnavy.

Trasa je pomerne nenáročná, bez výrazných stúpaní a klesaní. Pelotón bude sprevádzaný policajným vozidlom, zdravotnou službou i servisným vozidlom.

V cieli pri futbalovom štadióne v Smoleniciach bude pre cyklistov zabezpečené chutné občerstvenie. Konanie akcie je podmienené dobrým počasím, v prípade nepriaznivého počasia sa cyklojazda neuskutoční.

Záujemcovia o účasť na podujatí sa budú môcť zaregistrovať do 18. septembra 2017 prostredníctvom on-line formulára.

Organizátorom podujatia je Mesto Trnava v spolupráci s Malokarpatským cykloklubom.

(TS)

Ulož ako PDF
Napísal 6. septembra 2017 7:52. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.