reklama

Cyklojazda pre všetkých povedie z Trnavy do Smoleníc

Mesto Trnava oslavuje v roku 2013 jubilejné 775. výročie udelenia výsad slobodného kráľovského mesta.

Pri tejto príležitosti pozýva priateľov cyklistiky na nové podujatie s názvom Cyklojazda pre všetkých, ktoré sa uskutoční v sobotu 7. septembra 2013.

Štart je naplánovaný po prezentácii o 9:30 spred Divadla Jána Palárika v Trnave a trasa bude pokračovať cez Štefánikovú a Šrobárovú smerom na Suchú nad Parnou a Horné Orešany až do Smoleníc a späť. V cieli bude pripravené občerstvenie a tombola.

Predpokladaná rýchlosť bude približne 15 – 20 km/h. Na cyklojazdu sú pozvaní všetci občania Trnavy a nadšenci cyklistiky, ktorí uvedenú trasu s ohľadom na vyššie uvedené zvládnu. Deti, ktoré majú záujem zúčastniť sa cyklojazdy a sú presvedčené, že trasu zvládnu, sú pozvané v sprievode rodičov alebo zodpovedných dospelých. Podmienkou účasti je bicykel v zodpovedajúcom technickom stave a prilba.

Z dôvodu zabezpečenia pitného režimu a občerstvenia prosíme o registráciu účastníkov cyklojazdy na e-mailovej adrese eduard.gunis@trnava.sk do 4. septembra 2013.

Viac informácii získate na uvedenej e-mailovej adrese alebo na tel. čísle 033 32 36 131.

(Tlačová správa mesta Trnava)

Plagát:
cyklojazda2_plagatA3

Ulož ako PDF
Napísal 22. augusta 2013 7:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Cyklojazda pre všetkých povedie z Trnavy do Smoleníc”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.