reklama

Mesto organizuje cyklovýlet pre verejnosť do Smoleníc, prihlasovanie je spustené

Veľký záujem Trnavčanov o cyklistiku dokazujú aj cyklistické jazdy organizované trnavskou samosprávou, na ktorých sa zúčastnili stovky milovníkov cyklistiky. Tentokrát sa môžeme tešiť na cyklistický výlet do Smoleníc, ktorý sa uskutoční v sobotu 5. septembra 2015.

Záujemcovia o účasť sa môžu zaregistrovať od 24. augusta do 2. septembra 2015 prostredníctvom on-line formulára.

S prihliadnutím na bezpečnosť účastníkov je ich počet obmedzený na 200, a keď sa počet naplní, registrácia bude ukončená skôr.

Cyklojazdy sa budú môcť zúčastniť len osoby staršie ako 15 rokov. Absolútnou podmienkou účasti je cyklistická prilba a bicykel v dobrom technickom stave.

cyklojazda_obr

Štart sa uskutoční po prezentácii účastníkov približne o 9.30 h z Trojičného námestia. Trasa s celkovou dĺžkou vyše 40 kilometrov povedie z centra Trnavy cez Štefánikovu, pokračovať bude cez Šrobárovu, Horné Orešany až do Smoleníc a späť.

V cieli bude pre výletníkov zabezpečený pitný režim a občerstvenie. V prípade silného vetra a dažďa sa akcia neuskutoční.

Organizátorom podujatia je Mesto Trnava v spolupráci s Malokarpatským cykloklubom.

ONLINE FORMULÁR TU.

Štartovné sa neplatí, účasť na cyklojazde je bezplatná.

Ulož ako PDF
Napísal 24. augusta 2015 13:38. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mesto organizuje cyklovýlet pre verejnosť do Smoleníc, prihlasovanie je spustené”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.