reklama

Mesto organizuje cyklovýlet pre verejnosť do Smoleníc, prihlasovanie je spustené

Veľký záujem Trnavčanov o cyklistiku dokazujú aj cyklistické jazdy organizované trnavskou samosprávou, na ktorých sa zúčastnili stovky milovníkov cyklistiky. Tentokrát sa môžeme tešiť na cyklistický výlet do Smoleníc, ktorý sa uskutoční v sobotu 5. septembra 2015.

Záujemcovia o účasť sa môžu zaregistrovať od 24. augusta do 2. septembra 2015 prostredníctvom on-line formulára.

S prihliadnutím na bezpečnosť účastníkov je ich počet obmedzený na 200, a keď sa počet naplní, registrácia bude ukončená skôr.

Cyklojazdy sa budú môcť zúčastniť len osoby staršie ako 15 rokov. Absolútnou podmienkou účasti je cyklistická prilba a bicykel v dobrom technickom stave.

cyklojazda_obr

Štart sa uskutoční po prezentácii účastníkov približne o 9.30 h z Trojičného námestia. Trasa s celkovou dĺžkou vyše 40 kilometrov povedie z centra Trnavy cez Štefánikovu, pokračovať bude cez Šrobárovu, Horné Orešany až do Smoleníc a späť.

V cieli bude pre výletníkov zabezpečený pitný režim a občerstvenie. V prípade silného vetra a dažďa sa akcia neuskutoční.

Organizátorom podujatia je Mesto Trnava v spolupráci s Malokarpatským cykloklubom.

ONLINE FORMULÁR TU.

Štartovné sa neplatí, účasť na cyklojazde je bezplatná.

Ulož ako PDF
Napísal 24. augusta 2015 13:38. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mesto organizuje cyklovýlet pre verejnosť do Smoleníc, prihlasovanie je spustené”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.