reklama

Obchodné centrum MAX má nové logo, pripravuje aj modernizáciu interiérov

Od konca októbra svieti na obchodným centrom MAX v Trnave nové logo. Desať rokov od otvorenia v roku 2004 symbolizoval centrum žltomodrý panáčik v tvare X na modrom podklade.

“Nahradilo ho pozitívne, usmievavé a farebné logo. Vynovená verzia loga však nie je jedinou zmenou, je len začiatkom postupnej rekonštrukcie štyroch obchodných centier MAX na Slovensku,” informuje spoločnosť CBRE, ktorá prevádzkuje okrem Trnavy aj obchodné centrá v Nitre, Trenčíne a Poprade pod značkou OC Slovakia.

max-4
Inštalácia nového loga na budove trnavského MAX-u

Rekonštrukcia obchodných centier začala zmenou loga a pokračuje postupnou celkovou renováciou centier.

Centrá MAX v Trenčíne a Poprade už ponúkajú svojim návštevníkom nákup v nových, moderných a priestranných pasážach, doplnených o výrazné a atraktívne dizajnové prvky a osvetlenia.

Obchodné centrá MAX v Trnave a Nitre rovnako v budúcnosti čaká zmodernizovanie interiérov.

max-1

max-2

max-3

Ulož ako PDF
Napísal 5. novembra 2014 7:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

2 komentáre pre “Obchodné centrum MAX má nové logo, pripravuje aj modernizáciu interiérov”

  1. 1
    Cyklista says:

    Hlavne by mali zmodernizovať tie otrasné, kapacitne nedostatočné a bezpečnostne nulové cyklostojany. Jeden je jak vejár a druhý hrebeň a oba stoja za milú bačkoru. Mali by sa priučiť a použiť niečo podobné ako dalo mesto na stanicu. Inak si tam budú ľudia stále nachádzať len zamknuté kolesá a zvyšok je dakde na Coburgovej. Takže ak toto zabezpečíte, tak palec hore.

  2. 2
    sTToka says:

    Ked mesto, alebo štát zaplatí, budú aj stojany

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.