reklama

Nové obchodné centrum City Park slávnostne otvoria už tento štvrtok 24. novembra

Spoločnosť TM real, ktorá je developerom obchodného centra CITY PARK Trnava, zrekonštruovala na vlastné náklady dopravné ihrisko v areáli materskej školy na Ružindolskej ulici.

Po svojom príchode do Trnavy sa developer nového trnavského City Parku na Trstínskej ceste, na mieste bývalého kukuričáku, rozhodol časť svojej investície použiť na dobročinnosť.

Po dohode s materskou školou na Ružindolskej ulici a zástupcami mesta Trnava padla voľba na revitalizáciu detského dopravného ihriska, ktoré je súčasťou škôlky, a vymaľovanie plota s detským motívom zoologickej záhrady a veselého mestečka na náklady spoločnosti TM real.

ihrisko-citypark1

ihrisko-citypark2
Oficiálne odovzdanie dokončeného diela do užívania sa uskutočnilo v utorok 15. novembra 2016

Súčasťou odovzdania do užívania boli príhovory zúčastnených a odovzdanie symbolického kľúča od tohto diela.

Mesto Trnava na podujatí reprezentoval viceprimátor mesta Trnava Mgr. Tibor Pekarčík, prítomní boli aj Bc. Beáta Mušková, riaditeľka MŠ a za investora JUDr. Tibor Mészáros, konateľ spoločnosti a Mgr. Alina Janoštiaková.

“Developer týmto prispel k tomu, aby deti v materskej škôlke vyrastali v kultivovanom prostredí a v takomto prostredí boli už od útleho veku vedené k dopravnej výchove. Dopravná výchova deťom pomôže a praktickým spoôsobom ich naučí ako sa správať na cestách a verejných plochách tak, aby to bolo pre ne bezpečnejšie,” konštatovala spoločnosť TM real.

Nové obchodné centrum City Park slávnostne otvoria už tento štvrtok 24. novembra 2016.

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 18. novembra 2016 15:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Nové obchodné centrum City Park slávnostne otvoria už tento štvrtok 24. novembra”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.