reklama

Nové obchodné centrum City Park navštívili počas otváracieho dňa tisíce ľudí

Nové obchodné centrum City Park na Trstínskej ceste v Trnave slávnostne otvorili vo štvrtok 24. novembra 2016. Počas prvého dňa centrum navštívili tisícky nakupujúcich. Otvorenie City Parku sprevádzal celodenný kultúrny program a otváracie akcie obchodov.

Developerská spoločnosť TM real začala s výstavbou obchodného komplexu na jar tohto roku a cieľom bolo odovzdať projekt do užívania na jeseň. To sa aj podarilo.

Obchodné jednotky pre vyše dve desiatky prevádzok, cez 300 parkovacích miest, chodník pre peších a cyklochodník dokončili v stanovenom harmonograme.

„Otvárací deň považujeme za vydarený. Od rána sem chodí množstvo ľudí, sme spokojní,“ hodnotil krátko po oficiálnom prestrihnutí pásky konateľ spoločnosti TM real Tibor Mészáros.

Obchodné jednotky v City Parku sú prakticky obsadené. V budúcnosti pribudnú aj ďalšie prevádzky.

„Najväčší priestor, ktorý je zatiaľ prázdny a dočasne vyzdobený fotkami starej Trnavy, zaplní švédsky odevný reťazec H&M. Počítame, že sa tak stane približne v polovici roku 2017,“ prezdradil T. Mészáros.

Na ploche viac ako 10 500 metrov štvorcových nájdu návštevníci obchodné značky Billa, Okay elektro, Super Zoo, Exi-Sport, obchod s čokoládou a dezertmi Delikateso, kvetinárstvo Green Design, predajňu nábytku a doplnkov Drewmax, obchod pre domácnosť Orion, oblečenie a doplnky KiK, T-Press, dm drogerie markt, Kärcher, Takko Fashion, Bepon, oblečenie Pepco, Street Cafe, VÚB Banka či ČSOB.

Súčasťou centra je aj kaviareň, zakrátko má pribudnúť reštaurácia, lekáreň či predajňa lokálnych mäsových výrobkov.

„Snažili sme sa vybudovať v Trnave, ktorá sa dynamicky rozvíja, vybudovať nový moderný priestor. Verím, že ľuďom sa bude naše centrum páčiť a že si sem nájdu cestu. Chcem sa poďakovať všetkým partnerom aj samospráve za spoluprácu,“ uviedol počas slávnostného otvorienia Tibor Mészáros.

Spokojnosť s úspešným zrealizovaním myšlienky City Parku vyjadril aj Vladimír Salkovič zo spoločnosti Prvá penzijná, ktorá je investičným partnerom developera.

city-park-tt-1

city-park-tt-2

city-park-tt-3

city-park-tt

city-park-tt-4

city-park-tt-5

city-park-tt-6

city-park-tt-7

city-park-tt-t

Ulož ako PDF
Napísal 25. novembra 2016 6:37. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Nové obchodné centrum City Park navštívili počas otváracieho dňa tisíce ľudí”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.