reklama

Nové obchodné centrum The MALL Trnava otvoria už 26. marca

Nové obchodné centrum The MALL Trnava pri juhovýchodnom obchvate slávnostne otvoria už v stredu 26. marca.

Nákupná zóna je situovaná na ploche medzi reštauráciou Mc Donald’s a obchodnými objektmi Sconto či bauMax.

Projekt The MALL Trnava (TMT) developersky zastrešuje belgická spoločnosť Extensa Group v kooperácii s ďalšími participujúcimi subjektami zo Slovenska a Rakúska.

Stavebné práce pokračujú podľa našich predpokladov a darí sa nám napĺňať stanovený harmonogram. Obchodné centrum spustíme do prevádzky tak ako sme si naplánovali,” povedal zástupca spoločnosti Extensa Group Štefan Harmaňoš.

Aktuálna fáza, ktorá je tesne pred dokončením, v sebe zahŕňa samostatne stojaci hypermarket Carrefour s ďalšími obchodnými prevádzkami vo vnútornej pasáži (ako napríklad Pepco, Tescoma, lekáreň či ázijská reštaurácia), samostatný objekt s predajňou Stihl a kaviarňou, ako aj ďalšie dva retailové objekty – tzv. Big Boxy – kde bude umiestnených prvých 9 nájomcov: diskont Tedi, DM Drogerie, obuv Deichmann, oblečenie a doplnky KiK, Takko Fashion, športový obchod Sportisimo, predajňa chovateľských potrieb, krmív a živých zvierat SUPER ZOO a dve predajne elektroniky a bielej techniky PLANEO Elektro a OKAY Elektrospotrebiče.

tmt-feb-4
tmt-feb-1

Vedľa hypermarketu Carrefour bude predajňa Stihl. V Big Boxoch (na hornej snímke) otvorí na začiatku 9 obchodov

Pri otvorení prvej etapy obchodného centra The MALL Trnava bude v retailovej časti v prevádzke viac ako 60 percent obchodných priestorov.

Zakrátko sprístupnia svoje prevádzky aj značky Dráčik a Royal Admiral. V letných mesiacoch pribudne známy reťazec s oblečením a doplnkami C&A.

V súčasnosti prebiehajú rokovania aj s ďalšími spoločnosťami, ktoré majú záujem umiestniť svoje prevádzky v projekte TMT,“ priblížil Š. Harmaňoš.

Ako prezradil, sprístupnenie obchodného centra bude sprevádzať v sobotu 29. marca aj celodenná šou v podobe kultúrneho programu pre všetky generácie, ktorá vyvrcholí večerným ohňostrojom.

V rámci projektu vznikne takmer 700 parkovacích miest, nová kruhová križovatka a obslužné komunikácie.

Developer už dnes pracuje aj na prípravách výstavby druhej fázy projektu, v rámci ktorej pribudne dvojpodlažný retailový objekt. Termín začiatku realizácie zatiaľ nebol stanovený.

Voľná plocha medzi retailovou časťou a Mc Donald’s bude slúžiť ako zelená oddychová zóna.

Vznikne tu spevnený prírodný chodník, herné prvky pre najmenších a to všetko doplní veľká plocha s udržiavaným a zavlažovaným trávnikom, ktorý bude prístupný návštevníkom obchodnej zóny bez obmedzení.

Vizualizácie projektu TMT:

Súčasná 1. etapa:
TMT-mall-1
TMT-mall-2

Pripravovaná 2. etapa:
TMT-mall-3
TMT-mall-4

Ulož ako PDF
Napísal 27. februára 2014 13:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Nové obchodné centrum The MALL Trnava otvoria už 26. marca”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.