reklama

Nové obchodné centrum The MALL Trnava otvoria už 26. marca

Nové obchodné centrum The MALL Trnava pri juhovýchodnom obchvate slávnostne otvoria už v stredu 26. marca.

Nákupná zóna je situovaná na ploche medzi reštauráciou Mc Donald’s a obchodnými objektmi Sconto či bauMax.

Projekt The MALL Trnava (TMT) developersky zastrešuje belgická spoločnosť Extensa Group v kooperácii s ďalšími participujúcimi subjektami zo Slovenska a Rakúska.

Stavebné práce pokračujú podľa našich predpokladov a darí sa nám napĺňať stanovený harmonogram. Obchodné centrum spustíme do prevádzky tak ako sme si naplánovali,” povedal zástupca spoločnosti Extensa Group Štefan Harmaňoš.

Aktuálna fáza, ktorá je tesne pred dokončením, v sebe zahŕňa samostatne stojaci hypermarket Carrefour s ďalšími obchodnými prevádzkami vo vnútornej pasáži (ako napríklad Pepco, Tescoma, lekáreň či ázijská reštaurácia), samostatný objekt s predajňou Stihl a kaviarňou, ako aj ďalšie dva retailové objekty – tzv. Big Boxy – kde bude umiestnených prvých 9 nájomcov: diskont Tedi, DM Drogerie, obuv Deichmann, oblečenie a doplnky KiK, Takko Fashion, športový obchod Sportisimo, predajňa chovateľských potrieb, krmív a živých zvierat SUPER ZOO a dve predajne elektroniky a bielej techniky PLANEO Elektro a OKAY Elektrospotrebiče.

tmt-feb-4
tmt-feb-1

Vedľa hypermarketu Carrefour bude predajňa Stihl. V Big Boxoch (na hornej snímke) otvorí na začiatku 9 obchodov

Pri otvorení prvej etapy obchodného centra The MALL Trnava bude v retailovej časti v prevádzke viac ako 60 percent obchodných priestorov.

Zakrátko sprístupnia svoje prevádzky aj značky Dráčik a Royal Admiral. V letných mesiacoch pribudne známy reťazec s oblečením a doplnkami C&A.

V súčasnosti prebiehajú rokovania aj s ďalšími spoločnosťami, ktoré majú záujem umiestniť svoje prevádzky v projekte TMT,“ priblížil Š. Harmaňoš.

Ako prezradil, sprístupnenie obchodného centra bude sprevádzať v sobotu 29. marca aj celodenná šou v podobe kultúrneho programu pre všetky generácie, ktorá vyvrcholí večerným ohňostrojom.

V rámci projektu vznikne takmer 700 parkovacích miest, nová kruhová križovatka a obslužné komunikácie.

Developer už dnes pracuje aj na prípravách výstavby druhej fázy projektu, v rámci ktorej pribudne dvojpodlažný retailový objekt. Termín začiatku realizácie zatiaľ nebol stanovený.

Voľná plocha medzi retailovou časťou a Mc Donald’s bude slúžiť ako zelená oddychová zóna.

Vznikne tu spevnený prírodný chodník, herné prvky pre najmenších a to všetko doplní veľká plocha s udržiavaným a zavlažovaným trávnikom, ktorý bude prístupný návštevníkom obchodnej zóny bez obmedzení.

Vizualizácie projektu TMT:

Súčasná 1. etapa:
TMT-mall-1
TMT-mall-2

Pripravovaná 2. etapa:
TMT-mall-3
TMT-mall-4

Ulož ako PDF
Napísal 27. februára 2014 13:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Nové obchodné centrum The MALL Trnava otvoria už 26. marca”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.