reklama

Nákupnú zónu pri obchvate rozšíri od stredy obchodné centrum The Mall Trnava

Prevádzky ako sú Sconto, bauMax, Mc Donald’s, Red Black White, Suzuki či Mountfield rozšíri v nákupnej zóne pri juchovýchodnej časti obchvatu Trnavy obchodné centrum The Mall Trnava (TMT).

Súčasťou projektu, ktorý developersky zastrešuje belgická spoločnosť Extensa Group v kooperácii s ďalšími participujúcimi subjektami zo Slovenska a Rakúska, bude hypermarket Carrefour, samostatná predajňa Stihl s kaviarňou ako aj ďalšie dva retailové objekty – tzv. Big Boxy – kde bude umiestnených prvých deväť nájomcov.

Výstavba nového obchodného centra s investičnými nákladmi približne 9,5 milióna eur prinesie do Trnavy viac ako 17 – tisíc metrov štvorcových predajnej plochy.

tmt-feb-4
tmt-feb-1
Vedľa hypermarketu Carrefour bude predajňa Stihl. V Big Boxoch (na hornej snímke) otvorí na začiatku 9 obchodov

V Big Boxoch otvoria v stredu svoje prevádzky diskont Tedi, DM Drogerie, obuv Deichmann, oblečenie a doplnky KiK, Takko Fashion, športový obchod Sportisimo, predajňa chovateľských potrieb, krmív a živých zvierat SUPER ZOO a dve predajne elektroniky a bielej techniky PLANEO Elektro a OKAY Elektrospotrebiče.

Zakrátko sprístupnia svoje prevádzky aj značky Dráčik a Royal Admiral. V letných mesiacoch pribudne známy reťazec s oblečením a doplnkami C & A.

Súčasťou prvého hypermarketu Carrefour v Trnave budú aj predajne ako napríklad Pepco či Tescoma, lekáreň a ázijská reštaurácia.

Návštevníci obchodného centra budú mať k dispozícii takmer 700 parkovacích miest. V zóne pribudla aj nová kruhová križovatka a obslužné komunikácie.

Počas víkendu 29. a 30. marca bude prebiehať na otvorených plochách TMT kultúrno – spoločenský program.

Na pódiu vystúpia Allan Mikušek so skupinou, Bystrík Červený Band či detský folklórny súbor Drienka.

Pre deti budú pripravené tvorivé dielne, divadielko, ale aj jarná guľovačka. Program v sobotu večer uzatvorí veľký ohňostroj.

Developer už dnes pracuje aj na prípravách výstavby druhej fázy projektu, v rámci ktorej pribudne dvojpodlažný retailový objekt. Termín začiatku realizácie zatiaľ nebol stanovený.

Voľná plocha medzi retailovou časťou a reštauráciou Mc Donald’s bude slúžiť ako zelená oddychová zóna.

Vznikne tu spevnený prírodný chodník, herné prvky pre najmenších a to všetko doplní veľká plocha s udržiavaným a zavlažovaným trávnikom, ktorý bude prístupný návštevníkom obchodnej zóny bez obmedzení.

tmt-program

Ulož ako PDF
Napísal 23. marca 2014 18:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Nákupnú zónu pri obchvate rozšíri od stredy obchodné centrum The Mall Trnava”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.