reklama

Projekt The Mall Trnava otvoria na jar. Prinesie nové značky aj hypermarket Carrefour

Nové obchodné centrum The Mall Trnava (TMT) plánujú otvoriť už na jar 2014.

Spoluinvestorom projektu je belgická developerská spoločnosť Extensa Group.

Rovnaká spoločnosť stojí za vznikom celej obchodno – priemyselnej zóny pri juhovýchodnej časti obchvatu Trnavy.

V prvej fáze projektu sprístupnia podľa slov zástupcu spoločnosti Zuzany Hanusovej hypermarket Carrefour na ploche 4000 metrov štvorcových, obchodnú pasáž pri hypermarkete s menšími obchodnými jednotkami a retailovú časť umiestnenú v tzv. Big boxoch.

V samostatných presklených Big boxoch nájdu návštevníci značky ako Deichmann, C&A, Super ZOO, KiK, DM Drogerie, Takko Fashion, Sportissimo alebo Tedi.

tmt-mall-1
tmt-mall-3
tmt-mall-4
Pohľad na tzv. Bix boxy

Súčasťou úvodnej fázy projektu bude aj samostatná predajňa značky Stihl s kaviarňou a posedením.

V rámci projektu vznikne takmer 700 parkovacích miest, nová kruhová križovatka a obslužné komunikácie.

Stavebným prácam doposiaľ praje počasie. Neobvykle mierna zima pomáha napĺňať plány developera o otvorení obchodného centra už na konci marca.

Prvú fázu projektu sprístupníme na jar. Počítame s temínom dokončenia na konci marca 2014. V druhej fáze budú nasledovať ďalšie samostatné obchodné jednotky. Pribudnúť by mala predajňa nábytku, ako aj ďalšie menšie nákupné centrum na dvoch podlažiach v susedstve reštaurácie Mc Donalds‘ s, už v tomto roku by sme chceli mať v areáli vybudovanú aj čerpaciu stanicu,“ priblížila Zuzana Hanusová.

tmt-mall-2
Do Trnavy prichádza hypermarket siete Carrefour

Celková predajná plocha The Mall Trnava dosiahne takmer 17 000 metrov štvorcových.

Extensa Group developersky zastrešila komplexný rozvoj lokality na juhovýchodnom okraji Trnavy, kde postupne vznikli obchodné a výrobné prevádzky ako sú Baumax, Sconto, Mc Donald‘ s, Suzuki, Black Red White či Fremach.

Podľa územného plánu mesta Trnava sa v budúcnosti počíta s prepojením obchodno – priemyselnej zóny aj so svetelnou križovatkou na Nitrianskej ulici pri SAD, vďaka čomu bude areál sprístupnený priamo z mesta – okrem iného aj cyklistom.

Samostatnou súčasťou zóny mal pôvodne byť aj projekt veľkého shopping centra Trnava Park. Ten však írsky investor ukončil ešte skôr ako začala výstavba prvej etapy.

Pohľad na vizualizácie a celkovú mapu projektu:
tmt-viz-1
tmt-viz-2
tmt-viz-3

Foto: Extensa Group

Ulož ako PDF
Napísal 15. januára 2014 15:07. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Projekt The Mall Trnava otvoria na jar. Prinesie nové značky aj hypermarket Carrefour”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.