reklama

TANEX Trnava je partnerom vodičov už viac ako 25 rokov. Úspešným sa stalo aj nové oficiálne zastúpenie značky MAZDA

Služby trnavskej spoločnosti TANEX poznajú motoristi už viac ako štvrť storočia. Počiatky jej fungovania sa datujú už k roku 1991.
Firmu si väčšina zákazníkov spája najmä so značkami FIAT a FIAT Professional v Trnave.
Už niečo vyše roka je TANEX aj úspešným oficiálnym predajcom vozidiel MAZDA, s čím je spojený aj autorizovaný servis a predaj náhradných dielov Mazda.

Zákazníci spoločnosti využívajú aj dlhoročné služby autopožičovne, servisu a predaja jazdených vozidiel.

Nový autosalón MAZDA otvorila spoločnosť TANEX zákazníkom v decembri 2015. Odvtedy profesionálne služby skúseného tímu oficiálneho predajcu a autoservisu kvalitnej a svetovo uznávanej značky z Japonska vyskúšali mnohí motoristi z Trnavy a okolia.

“Sme naozaj veľmi milo prekvapení prijatím a pozitívnym vnímaním našich služieb zo strany zákazníkov,” hodnotí prvý rok fungovania jediného autorizovaného autosalónu MAZDA v Trnave obchodná riaditeľka TANEX-u Erika Tanečková.Showroom Mazda v trnavskom Tanexe

Zdá sa, že predsavzatia a zámery vyslovené pred rokom, sa ľuďom z TANEX-u darí plniť na výbornú: “Pre nás je hlavným cieľom maximálna spokojnosť zákazníkov. Tak ako je u nás zvykom, klientom poskytneme prostredníctvom kvalifikovaného personálu komplexné služby na profesionálnej úrovni,” poznamenala v našom rozhovore pred niečo vyše rokom pri príležitosti otvorenia nového showroomu na Nitrianskej ulici.

Súčasťou služieb okrem predaja nových vozidiel, je aj komplex kvalitných služieb pre zákazníkov. V TANEX-e je samozrejmosťou autorizovaný servis vozidiel, predaj originálnych náhradných dielov a príslušenstva na nové ale i staršie vozidlá.

V rámci servisných služieb poskytuje díler značky MAZDA svojim klientom aj ďalšie služby ako sú napríklad kompletné riešenie poistných udalostí, zapožičanie náhradného vozidla, príprava vozidla pred a samotné vybavenie STK, laserová geometria, testovanie bŕzd, tlmičov a mnohé iné.

Záujemcom o nové vozidlo ponúknu odkúpenie starého auta resp. možnosť komisionálneho predaja.

Vozidlá značky Mazda zdobí nielen nezameniteľný dizajn, ale aj najmodernejšie technológie a odhodlanie pozerať sa na veci z inej perspektívy.

Medzi odbornou verejnosťou a zákazníkmi sú japonské autá synonymom odvahy vybrať sa svojou vlastnou cestou a meniť často zaužívané konvencie.

Presvedčte sa o tom na vlastnej koži.

Autorizovaný showroom MAZDA nájdete v Trnave na Nitrianskej ulici 25.

Ďalšie informácie nájdete na www.tanex.mazdadealer.sk a www.tanex.sk.

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 31. januára 2017 7:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.