reklama

TANEX otvoril na Nitrianskej modernú autoumývareň. Technológia šetrí lak a patrí k špičke na trhu

Na Nitrianskej ulici v Trnave otvorila spoločnosť TANEX novú autoumývareň. Zákazníkom sú k dispozícii najmodernejšie čistiace technológie, pri ktorých nehrozí poškriabanie laku.

Služby trnavskej spoločnosti TANEX poznajú motoristi už takmer tri desaťročia. Počiatky jej fungovania sa datujú už k roku 1991.

Firmu si väčšina zákazníkov spája najmä so značkami FIAT a FIAT Professional v Trnave. Už viac ako tri roky je TANEX aj úspešným a jediným oficiálnym predajcom vozidiel MAZDA v našom meste.

Zákazníci spoločnosti využívajú aj dlhoročné služby autoservisu, autopožičovne, predaja jazdených vozidiel či odťahovej služby.

V decembri 2018 rozšíril TANEX ponuku širokej škály služieb motoristom o novú a modernú autoumývareň. Nájdete ju hneď pri sídle spoločnosti na Nitrianskej ulici.

FOTO: (jk)

V samoobslužnej autoumývarni sa o lak vozidiel namiesto tradičných kief starajú jemné komponenty na penovej báze.

Motoristi majú služby v areáli čerpacej stanice Slovnaft k dispozícii sedem dní v týždni, 24 hodín denne.

„Keďže cieľom TANEX-u vždy bolo ponúknuť klientom komfort a kvalitu, technológia našej autoumyvárky je momentálne špička na trhu,” poznamenal majiteľ spoločnosti TANEX Vladimír Tanečka.

Autoumývareň ponúka zákazníkom umývanie aktívnou penou, vysokotlaký oplach, umytie šampónom, umytie kolies, podbehov a podvozku.

Návštevníci si tiež môžu nechať na svoj lak nastriekať ochrannú vrstvu diamantového vosku, penový vosk či sušiaci vosk.

Ceny jednotlivých programov sa pohybujú od 6 do 12 eur.

TANEX zároveň ponúka aj možnosť zakúpenia si ZVÝHODNENÝCH predplatených kariet s navýšeným kreditom o 20 percent ZDARMA.

Viac informácií a zakúpenie kariet je možné priamo v predajni Fiat Tanex Trnava.

FOTO: (jk)

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 17. januára 2019 11:20. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.