reklama

TANEX otvoril na Nitrianskej modernú autoumývareň. Technológia šetrí lak a patrí k špičke na trhu

Na Nitrianskej ulici v Trnave otvorila spoločnosť TANEX novú autoumývareň. Zákazníkom sú k dispozícii najmodernejšie čistiace technológie, pri ktorých nehrozí poškriabanie laku.

Služby trnavskej spoločnosti TANEX poznajú motoristi už takmer tri desaťročia. Počiatky jej fungovania sa datujú už k roku 1991.

Firmu si väčšina zákazníkov spája najmä so značkami FIAT a FIAT Professional v Trnave. Už viac ako tri roky je TANEX aj úspešným a jediným oficiálnym predajcom vozidiel MAZDA v našom meste.

Zákazníci spoločnosti využívajú aj dlhoročné služby autoservisu, autopožičovne, predaja jazdených vozidiel či odťahovej služby.

V decembri 2018 rozšíril TANEX ponuku širokej škály služieb motoristom o novú a modernú autoumývareň. Nájdete ju hneď pri sídle spoločnosti na Nitrianskej ulici.

FOTO: (jk)

V samoobslužnej autoumývarni sa o lak vozidiel namiesto tradičných kief starajú jemné komponenty na penovej báze.

Motoristi majú služby v areáli čerpacej stanice Slovnaft k dispozícii sedem dní v týždni, 24 hodín denne.

„Keďže cieľom TANEX-u vždy bolo ponúknuť klientom komfort a kvalitu, technológia našej autoumyvárky je momentálne špička na trhu,” poznamenal majiteľ spoločnosti TANEX Vladimír Tanečka.

Autoumývareň ponúka zákazníkom umývanie aktívnou penou, vysokotlaký oplach, umytie šampónom, umytie kolies, podbehov a podvozku.

Návštevníci si tiež môžu nechať na svoj lak nastriekať ochrannú vrstvu diamantového vosku, penový vosk či sušiaci vosk.

Ceny jednotlivých programov sa pohybujú od 6 do 12 eur.

TANEX zároveň ponúka aj možnosť zakúpenia si ZVÝHODNENÝCH predplatených kariet s navýšeným kreditom o 20 percent ZDARMA.

Viac informácií a zakúpenie kariet je možné priamo v predajni Fiat Tanex Trnava.

FOTO: (jk)

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 17. januára 2019 11:20. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.