reklama

Mazda už aj v Trnave. Spoločnosť TANEX otvorila nový showroom japonskej značky

Tradičná japonská značka Mazda má v Trnave nového oficiálneho predajcu. Od 1. decembra 2015 otvorila spoločnosť TANEX na Nitrianskej ulici nový showroom, ktorý ponúkne motoristom komplexné služby autorizovaného predaja a servisu nových vozidiel Mazda.

Služby trnavskej spoločnosti TANEX poznajú motoristi už viac ako dve desaťročia. Firmu si väčšina zákazníkov spája najmä so značkami FIAT a FIAT Professional v Trnave. Zákazníci využívajú aj dlhoročné služby autopožičovne, servisu a predaja jazdených vozidiel TANEX Trnava.

“Získanie dôvery importéra značky Mazda je pre nás vyznamenaním, ale aj záväzkom. Rozhodnutie Mazda Motor Logistics Europe CZ/SK vo výbere oficiálneho dílerského zastúpenia pre Trnavu si veľmi vážime,” konštatoval majiteľ spoločnosti Vladimír Tanečka.

Autosalón so sídlom na Nitrianskej 25 je novým oficiálnym autorizovaným predajcom a záručným servisom áut japonskej značky Mazda pre Trnavu a trnavský región.

mazda-tanex-1
mazda-tanex-5

Nový moderný showroom postavili v sídle TANEX-u podľa najnovších štandardov a nového konceptu Mazdy v priebehu štyroch mesiacov.

Okrem predaja nových áut obľúbenej japonskej značky získajú zákazníci v novej predajni na ploche 454 metrov štvorcových všetky dôležité doplnkové služby ako je predaj originálnych dielov a príslušenstva, záručný a pozáručný servis, prihlásenie vozidla, lízing, poistenie a podobne.

“Pre nás je hlavným cieľom maximálna spokojnosť zákazníkov. Tak ako je u nás zvykom, klientom poskytneme prostredníctvom kvalifikovaného personálu komplexné služby na profesionálnej úrovni. Vítaní sú noví aj dlhoroční majitelia vozidiel značky Mazda,” poznamenala obchodná riaditeľka TANEX-u Erika Tanečková.

V portfóliu značky Mazda nájdeme tradičné a úspešné modely od malej Mazdy 2 po limuzínu – novú Mazdu 6.

Kategóriu SUV vozidiel zastupujú modely nová Mazda CX-3 a Mazda CX-5. Dlhoročným hitom Mazdy na poli športových vozidiel je model Mazda MX-5, ktorého 4. generácia bude mať premiéru v trnavskom Tanexe 20. mája 2016.

Zákazníci nájdu už dnes priamo v Trnave na sklade celý modelový rad vozidiel, ktoré sú ihneď k odberu.

Vozidlá značky Mazda zdobí nielen nezameniteľný dizajn, ale aj najmodernejšie technológie a odhodlanie pozerať sa na veci z inej perspektívy..

Medzi odbornou verejnosťou aj zákazníkmi sú japonské autá synonymom pre odvahu vybrať sa svojou vlastnou cestou a meniť často zaužívané konvencie.

(PR článok)

T A N E X, spol. s r. o.
autorizovaný predajca a servis vozidiel Fiat, Fiat Professional a Mazda

Nitrianska 25
917 01 Trnava
GPS: 48°36’21.52″N – 17°60’31.34″E

Otváracie hodiny:
Pondelok – Piatok: 8.00 hod – 16.30 hod
Sobota: 8.00 hod – 12,00 hod

Predaj Mazda:
+421 919 447 505 – Miloš Nádašský
+421 919 447 506 – Miroslav Halada

Servis Mazda:
+421 919 447 507 – Miroslav Sochor

www.tanex.sk

FOTOGALÉRIA:

mazda-tanex-2

mazda-tanex-4

mazda-tanex-6

mazda-tanex-7

mazda-tanex-8

mazda-tanex-3

mazda-tanex-9

Ulož ako PDF
Napísal 13. januára 2016 10:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.