reklama

Spoločnosť TIR Petroleum otvorila štvrtú čerpačku na Špačinskej, zrevitalizovali parčík aj zberný dvor

-inzercia-

Trnavská spoločnosť TIR PETROLEUM otvorila svoju štvrtú čerpaciu stanicu v Trnave pri križovatke ulíc Andreja Kmeťa – Špačinská na okraji mesta.

Čerpacia stanica mestského typu je určená pre osobné a malé úžitkové automobily. Ide o takzvaný kontajnerový koncept, čo v praxi znamená, že nádrž na pohonné látky nie je umiestnená v zemi, výstavba si preto nevyžiadala výrazné zásahy do okolia.

Motoristi majú na ČS TIR PETROLEUM pri Špačinskej ulici k dispozícii sedem dní v týždni päť výdajných stojanov. V čase od 6:00 do 20:00 hodiny v pracovných dňoch a od 8:00 do 20:00 cez víkend funguje prevádzka v štandardnom režime s obsluhou, v nočných hodinách natankujú vodiči samoobslužným spôsobom s pomocou hlasového i textového sprievodcu a platbou prostredníctvom platobného terminálu a bankovej karty.

tir-t
Pohľad na novú čerpaciu stanicu z výšky

Dodávateľom pohonných hmôt pre ČS TIR PETROLEUM je renomovaná rafinérska spoločnosť, vďaka čomu je zaručená štandardne vysoká kvalita palív pre všetky typy motorových osobných aj malých úžitkových vozidiel.

Realizácia výstavby čerpacej stanice bola spojená s úpravou susediaceho zberného dvora na ulici Andreja Kmeťa v podobe vybudovania nového vstupu, betónového oplotenia a chodníka zo strany čerpacej stanice. Náklady na úpravu a skrášlenie zberného dvora hradil investor.

Vlastné prostriedky investovala spoločnosť TIR PETROLEUM aj na revitalizáciu parčíka na Špačinskej ulici.

V rámci skrášlenia malého parčíka pribudol chodník zo zámkovej dlažby, v priebehu augusta rekultivovali trávnik, vysadili nové stomy, kvetinový záhon a živý plot. Súčasťou projektu bolo aj vybudovanie odpočinkovej zóny s lavičkami a osvetlením.

TIR PETROLEUM pri príležitosti otvorenia novej čerpacej stanice vyhlásila súťaž pre motoristov o pohonné látky.

Súťaž prebieha na čerpacích staniciach Koniarekova, Suchovská cesta a Andreja Kmeťa-Špačinská.

Zákazníci ČS TIR PETROLEUM majú možnosť vyhrať atraktívne ceny – 25, 50 a 100 litrov paliva. Pravidlá súťaže získate priamo na čerpacích staniciach. Súťaž prebieha do 19. októbra 2014.

Viac informácií nájdete na stránke www.tirpetroleum.sk alebo na www.facebook.com/TirPetroleum.

FOTOGALÉRIA:

tir-letak

Ulož ako PDF
Napísal 6. októbra 2014 8:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.