reklama

Pozemky pod čerpacou stanicou pre TIR Petroleum mesto predá

Mesto Trnava bude pozemky pod budúcu čerpaciu stanicu spoločnosti TIR Petroleum rohu Špačinskej a Sibírskej ulice napokon predávať.

V pôvodnom zámere sa uvažovalo aj s alternatívou dlhodobého prenájmu.

Z predaja pozemkov mesto zinkasuje 61 – tisíc eur. Dlhodobý prenájom by podľa znaleckého posudku priniesol mestu 4970 eur ročne.

osadenie-tir-petroleum
kmeta-dvor
Osadenie čerpacej stanice zakreslené na mape a súčasný stav územia

Realizácia čerpadla si vyžiada aj úpravu zberného dvora na ulici Andreja Kmeťa v podobe vybudovania nového vstupu, betónového oplotenia a chodníka zo strany čerpacej stanice. Náklady vo výške približne 14-tisíc eur bude hradiť investor.

TIR Petroleum pripravuje výstavbu malej čerpacej stanice s celkovým záberom plochy asi 640 metrov štvorcových, z toho zastavaná plocha samotnej čerpacej stanice dosiahne 225 metrov štvorcových.

Vjazd na čerpaciu stanicu mestského typu pre osobné a malé nákladné automobily bude riešený s príjazdom z ulice Andreja Kmeťa a výjazdom na Sibírsku ulicu.

Trnavská spoločnosť TIR Petroleum v súčasnosti prevádzkuje čerpacie stanice v areáli TNAD na Nitrianskej ceste, na Koniarekovej ulici pri ŽOS a menšiu nízkonákladovú stanicu na Suchovskej ceste.

Ulož ako PDF
Napísal 14. februára 2014 9:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pozemky pod čerpacou stanicou pre TIR Petroleum mesto predá”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.