reklama

Pozemky pod čerpacou stanicou pre TIR Petroleum mesto predá

Mesto Trnava bude pozemky pod budúcu čerpaciu stanicu spoločnosti TIR Petroleum rohu Špačinskej a Sibírskej ulice napokon predávať.

V pôvodnom zámere sa uvažovalo aj s alternatívou dlhodobého prenájmu.

Z predaja pozemkov mesto zinkasuje 61 – tisíc eur. Dlhodobý prenájom by podľa znaleckého posudku priniesol mestu 4970 eur ročne.

osadenie-tir-petroleum
kmeta-dvor
Osadenie čerpacej stanice zakreslené na mape a súčasný stav územia

Realizácia čerpadla si vyžiada aj úpravu zberného dvora na ulici Andreja Kmeťa v podobe vybudovania nového vstupu, betónového oplotenia a chodníka zo strany čerpacej stanice. Náklady vo výške približne 14-tisíc eur bude hradiť investor.

TIR Petroleum pripravuje výstavbu malej čerpacej stanice s celkovým záberom plochy asi 640 metrov štvorcových, z toho zastavaná plocha samotnej čerpacej stanice dosiahne 225 metrov štvorcových.

Vjazd na čerpaciu stanicu mestského typu pre osobné a malé nákladné automobily bude riešený s príjazdom z ulice Andreja Kmeťa a výjazdom na Sibírsku ulicu.

Trnavská spoločnosť TIR Petroleum v súčasnosti prevádzkuje čerpacie stanice v areáli TNAD na Nitrianskej ceste, na Koniarekovej ulici pri ŽOS a menšiu nízkonákladovú stanicu na Suchovskej ceste.

Ulož ako PDF
Napísal 14. februára 2014 9:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pozemky pod čerpacou stanicou pre TIR Petroleum mesto predá”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.