reklama

Vyhrajte v letnej súťaži s TIR PETROLEUM a TANEX-om a vycestujte na výlety do okolia

(inzercia)

Až do 18. augusta sa môžete zapojiť do letnej súťaže trnavskej spoločnosti TIR PETROLEUM.

V hre sú zaujímavé ceny – štýlové auto s plnou nádržou na predĺžený víkend, vstupenky na otvorenie City Areny alebo kompletná prehliadka vášho štvorkolesového miláčika.

Zúčastniť súťaže sa môže každý, kto do 18. augusta natankuje na jednej z čerpacích staníc s logom TIR PETROLEUM pohonné hmoty v minimálnej hodnote 25 eur (osobný automobil), 50 eur (vozidlo od 3,5 do 12 ton) a 100 eur pri vozidlách nad 12 t.

letak-tir
Leták

Do žrebovania budú zaradení zákazníci, ktorí zaplatia za tankovanie v hotovosti alebo bankomatovou kartou, správne vypíšu  žrebovací lístok a vhodia ho do žrebovacej urny.

Lístky vydá obsluha čerpacej stanice na požiadanie. Výhercovia budú vyžrebovaní 19. augusta.

Kompletné informácie o súťaži nájdete na www.tirpetroleum.sk.

„Leto je ako stvorené na oddych a cestovanie. Aj preto sme sa rozhodli spríjemniť našim zákazníkom letnú sezónu príjemnou súťažou. Žijeme len raz, pekné zážitky dávajú pocit šťastia a plnohodnotného žitia. V spojení s dobrou partiou sa namiešava ‚koktejl‘, z ktorého môžeme čerpať energiu do ďalších období. Práca je dôležitá aj potrebná, ale treba vedieť aj vypnúť a odpočívať. Na sklonku života asi nebudeme spomínať na to, ako sme super zvládli nadčasy a koľko sme pri tom zarobili. Takže ak je to možné, vycestujte na pekné miesta, a ak sa zastavíte po ceste aj na našich čerpacích staniciach TIR PETROLEUM, bude nám potešením vás privítať. Prajeme všetkým veľa šťastia v súťaži aj na cestách,“ odkazuje spoločnosť TIR PETROLEUM.

CENY:

1. Štýlový Fiat 500X na predĺžený víkend s plnou nádržou
2. Kompletná prehliadka osobného vozidla + otestovanie bŕzd a tlmičov + dezinfekcia klimatizácie Profi Ozónom + umytie vozidla – zabezpečuje firma TANEX, s.r.o.,
3. 20 vstupeniek na otvorenie štadióna (City Aréna) dňa 22. augusta 2015.

KAM NA VÝLET? TIR PETROLEUM ODPORÚČA:

Aj na západnom Slovensku, len pár desiatok minút cesty z Trnavy, je veľa zaujímavých a príjemných miest, ktoré sa oplatí vidieť.

Ponúkame vám zopár zaujímavých tipov.

Veľká Javorina:
Nádherné výhľady na česko-slovenské pohraničie, známy vysielač či Holubyho chata.
javorina-7
Veľká Javorina

Vodné dielo Gabčíkovo a kompa cez Dunaj:
Pozrite si ako funguje plavebná komora a preplávajte Dunaj na kompe z obce Kyselica do Vojky nad Dunajom.
Neďaleko v smere do Bratislavy si môžete pozrieť areál vodných športov v Čunove alebo Múzeum moderného umenia Danubiana.
gabcikovo-6
VD Gabčíkovo
kompa-5
Kompa Kyselica-Vojka

Beckov:
Zrúcanina hradu pri Novom Meste nad Váhom ponúkne krásne výhľad na Považie, v obci si môžete dať dobrú kávičku v krásnej kúrii pod hradobným bralom.

Branč:
Zrúcanina hradu Branč nad obcou Podbranč na Záhorí vás dostane krásnym prostredím a nádhernými výhľadmi.
branc5
Branč

Plavecké Podhradie:
Len asi 10 km za priehradou pri Bukovej na Záhorí nájdete Plavecký hrad. Zrúcanina sa týči na obcou Plavecké Podhradie. Vychutnáte si tu nielen príjemný výstup do výšin, ale aj rozhľad na široké okolie Záhoria a lesy Malých Karpát.

Ulož ako PDF
Napísal 27. júla 2015 9:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.