reklama

TIR PETROLEUM hľadá nových kolegov do tímu, chystá otvorenie piatej čerpacej stanice

V priebehu augusta 2016 plánuje otvoriť trnavská spoločnosť TIR PETROLEUM už svoju piatu čerpaciu stanicu. Umiestnená bude na Sereďskej ceste v Šúrovciach pri Raisovom dome.

Nová čerpacia stanica v Šúrovciach bude podobného typu, aké poznajú motoristi na Kopánke alebo na Suchovskej ulici v Trnave.

Počas otváracích hodín bude na čerpacej stanici prítomná obsluha, mimo otváracích hodín bude fungovať ako samoobslužná čerpacia stanica.

Vodičom bude k dispozícii okrem stojanov na čerpanie paliva aj malý predajný kiosk s potrebami pre motoristov a občerstvením.

Aktuálne hľadá spoločnosť TIR PETROLEUM nových kolegov na pozíciu obsluha čerpacej stanice.

„Nástup je možný ihneď, pretože u prijatých ľudí chceme začať so zaškoľovaním,“ poznamenal Patrik Kováč z TIR PETROLEUM.

tir-surovce1
Vizualizácia novej ČS v Šúrovciach

Záujemcovia môžu zasielať svoje životopisy na e-mailovú adresu office@tirpetroleum.sk.

Ďalšie informácie sú dostupné na stránke www.tirpetroleum.sk.

Spoločnosť v súčasnosti prevádzkuje štyri čerpacie stanice v Trnave – na Nitrianskej ulici v areáli Trnavskej NAD, na Suchovskej, Koniarekovej a ulici Andreja Kmeťa.

Dodávateľom pohonných hmôt pre TIR PETROLEUM je renomovaný partner, ktorý zaručuje už viac ako 10 rokov 100-percentnú kvalitu tovaru.

tir-surovce2

tir-surovce3
Aktuálne fotografie z výstavby ČS, dokončená bude v priebehu augusta

FOTO: TIR PETROLEUM

Ulož ako PDF
Napísal 24. júna 2016 6:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.