reklama

Boge Elastmetall Slovakia: Hľadáme nových kolegov do nášho tímu

HĽADÁME NOVÝCH KOLEGOV DO NÁŠHO TÍMU

Skúsiš to s nami tiež?

Stiahni si Osobný dotazník

a po vyplnení pošli na e-mailovú adresu 

personalne@boge-rubber-plastics.com

Na stiahnutie dotazníka klikni na obrázok:
boge-dot

Ulož ako PDF
Napísal 19. apríla 2016 6:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.