reklama

ČS TIR Petroleum pripravila pre svojich zákazníkov vianočnú súťaž

-inzercia-

Spoločnosť TIR PETROLEUM, s.r.o., pripravila pre svojich zákazníkov vianočnú súťaž o zaujímavé ceny Štedré Vianoce na čerpacej stanici TIR PETROLEUM.

Do žrebovania o navigáciu, tablet a LED televízor sa môže zapojiť každý, kto v období od 22. novembra do 21. decembra 2013 natankuje pohonné hmoty na čerpacích staniciach TIR PETROLEUM na Koniarekovej ulici pri ŽOS alebo na Suchovskej ceste.

Výhercov budú žrebovať samostatne na oboch čerpacích staniciach.

Vyhlásenie súťaže je formou poďakovania našim verným zákazníkom. Motoristom, ktorí navštevujú naše čerpacie stanice v Trnave, chceme aj týmto spôsobom ukázať, že si ich vážime a záleží nám na ich spokojnosti,“ priblížil Patrik Kováč zo spoločnosti TIR PETROLEUM.

TIR-t

TIR PETROLEUM pôsobí na trhu už od roku 2001. Na začiatku sa zameriavala na poskytovanie pohonných hmôt pre nákladné automobily. Prvá čerpacia stanica s ich logom vznikla na Nitrianskej ulici.

V roku 2008 vstúpila do prevádzky prvá čerpacia stanica TIR PETROLEUM určená pre širokú motoristickú verejnosť na Koniarekovej ulici. Víziou spoločnosti bolo ponúknuť motoristom pohonné hmoty, ktoré budú spĺňať tie najprísnejšie kritériá, za dostupné ceny.

V období neustále rastúcich cien palív si trnavská spoločnosť dokázala nielen získať, ale aj udržať dôveru zákazníkov.

V roku 2012 sme našu víziu zavŕšili otvorením samooblužnej čerpacej stanice (počas otváracích hodín s obsluhou) na Suchovskej ceste. Tento koncept nám umožnil stať sa najlacnejšou čerpacou stanicou v Trnave, ako aj splnenie našich záväzkov,“ pripomenul.

V snahe o sprístupnenie svojich služieb a produktov čo najširšiemu okruhu Trnavčanov plánuje TIR PETROLEUM už v priebehu roka 2014 otvoriť novú čerpaciu stanicu na Špačinskej ceste.

tir-spacinska
Vizualizácia menšej ČS na rohu ulíc Špačinská a Andreja Kmeťa

V TIR PETROLEUM vypočuli svojich zákazníkov, ktorí by privítali čerpaciu stanicu s ponukou lacných a kvalitných palív o čosi bližšie, ako na na druhej strane Trnavy, a našli vhodnú lokalitu na severnom okraji mesta.

Po úspešných rokoch fungovania môžeme konštatovať, že naše úsilie malo a má zmysel, čo dokazuje čím ďalej tým väčšia obľuba čerpačiek TIR PETROLEUM u Trnavčanov, aj zákazníkov z regiónu,“ doplnil zástupca úspešnej trnavskej spoločnosti.

Ďalšie informácie nájdete na www.tirpetroleum.sk, na odber noviniek a informácií o aktuálnych cenách sa môžete prihlásiť aj cez facebook www.facebook.com/TirPetroleum.

Podmienky súťaže a žrebovanie výhercov:
Do žrebovania bude zaradený každý účastník súťaže, ktorý sa v čase od 22. novembra 2013 do 21. decembra 2013 zapojí do súťaže tým, že načerpá a vykoná platbu v hotovosti (aj bankomatovou kartou) PHM v minimálnej hodnote 20 eur do vozidla do 3,5 t (osobný automobil), 50 eur do vozidla od 3,5 do 12 t, alebo 100 eur EUR do vozidla nad 12 t, vyžiada si kópiu pokladničného bloku, na ktorý z druhej strany vyplní svoje osobné kontaktné údaje (typ a ŠPZ automobilu, meno vodiča, presná adresa a telefónny kontakt) a vhodí ho do zbernej nádoby (tomboly), ktoré budú umiestnené na konkrétnych čerpacích staniciach a označené logom súťaže.

Žrebovanie sa uskutoční 22. decembra 2013 na každej čerpacej stanici samostatne, z vložených pokladničných bločkov do tomboly, ktoré spĺňajú všetky podmienky účasti na súťaži v zmysle týchto pravidiel. Do zlosovania budú zaradení všetci účastníci súťaže, ktorí uvedú čitateľne všetky požadované osobné údaje na pokladničný blok.
Žrebovať sa bude samostatne na oboch čerpacích staniciach.
Vyžrebovaní budú traja účastníci (ďalej len „výhercovia“). Prvý vyžrebovaný výherca získa 3. cenu – Navigácia GARMIN nüvi 42 CE, druhý vyžrebovaný výherca obdrží 2. cenu – Tablet Prestigio MultiPad 2 Ultra Duo 8.0 a posledný vyžrebovaný výherca vyhrá hlavnú výhru 1. cenu – Televízor LED TV Samsung 32″ UE32F4000. Výhercovia budú informovaní o výhre telefonicky.

Plagát:
tir-plag

Ulož ako PDF
Napísal 21. novembra 2013 14:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.