reklama

Optik Morvay hľadá do tímu nových spolupracovníkov. Úspešná trnavská firma sa o svojich zákazníkov stará aj v tomto náročnom období

Optik Morvay oslávi zakrátko už 29. výročie fungovania. Prvá súkromná očná optika v Trnave a zároveň najdhlšie pôsobiaca optika v meste vznikla už vo februári 1992.

Optik Morvay má otvorené svoje prevádzky aj počas tohto náročného obdobia.

“Sme tu pre našich zákazníkov aj v čase pandémie, samozrejme, v súlade s dodržiavaním všetkých stanovených protiepidemických opatrení,” uviedol skúsený očný optik a optometrista Martin Morvay.

Optik Morvay vykonáva všetky štandardné úkony, vrátane odborných vyšetrení zraku, aplikácií kontaktných šošoviek či predaja dioptrických rámov.

V súčasnosti hľadá do svojho tímu v Trnave nových spolupracovníkov – kolegyne a kolegov. Výhodou pre uchádzačov je prax v optickom obore.

“V našej firme sa pýšime minimálnou fluktuáciou zamestancov, už teraz sa tešíme na posilnenie nášho kolektívu,” doplnil M. Morvay.

Svoje životopisy môžu záujemcovia posielať na email info@optikmorvay.sk.

FOTO: Optik Morvay

INFO

Očná optika Optik Morvay si už od svojho vzniku zakladala v prvom rade na odbornosti. V roku 1991 sa pod vedením pani Kataríny Morvayovej, očnej optičky a optometristky, začala pripravovať v Trnave prvá súkromná očná optika.

Cieľom nebolo len predávať a zhotovovať okuliare. Snahou bolo priniesť na Slovensko po vzore špičkových nemeckých optických pracovísk starostlivosť o zákazníka v tej najvyšej kvalite.

Prvú očnú optiku pod názvom Morvay otvorili na Radlinského ulici v Trnave 29. februára 1992.

“Sme pyšní na naše produkty, ktoré aj po rokoch patria k svetovej špičke. Teší nás, že náš prístup a inovatívnosť si dokázali získať množstvo spokojných zákazníkov,” konštatuje tím Optik Morvay.

V súčasnej dobe je garantom odbornosti Ing. Bc. Martin Morvay, očný optik a optometrista. V oblasti optometrie dosiahol najvyššie možné akademické vzdelanie na Univerzite Palackého v Olomouci (ČR) v roku 1998. Nepretržitým štúdiom a sledovaním noviniek vo svete sa vypracoval medzi slovenskú optometristickú špičku.

Základnou filozofiou spoločnosti Optik Morvay je prostredníctvom odbornosti šetriť zrak svojim klientom a ponúknuť im individuálne komplexné riešenia. Špičkové pracoviská pod značkou Morvay dnes nájdete okrem Trnavy aj v Senci a Seredi.

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 12. januára 2021 9:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.