reklama

V Trnave bude nová samoobslužná čerpacia stanica pohonných hmôt

V priebehu mája otvorí trnavská spoločnosť TIR Petroleum na Suchovskej ceste v Trnave novú samoobslužnú čerpaciu stanicu.

Nové zariadenie pre motoristov bude tretím s označením TIR Petroleum na území mesta. V súčasnosti spoločnosť ponúka svoje služby v areáli TNAD na Nitrianskej ulici a tiež na Koniarekovej pri ŽOS.Vizualizácie: TIR PETROLEUM

Zámerom projektu na Suchovskej ceste je postaviť nízkonákladovú ČS bez predajne. „Zaručujeme dodávku pohonných hmôt stopercentnej kvality. Projekt si v porovnaní s klasickými čerpacími stanicami vyžiada nižšie vstupné investície a predpokladáme aj s menšími prevádzkovými nákladmi. Preto budeme konkurencieschopní a zákazníkom ponúkneme nižšie ceny palív,” informoval zástupca spoločnosti Marián Kováč.

V prvej fáze fungovania bude na stanici obsluha predbežne v čase od 8. do 17. hodiny, neskôr plánuje investor prevádzkovať čerpaciu stanicu ako plne samoobslužnú, dostupnú 24 hodín denne.


ČS TIR Petroleum bude umiestnená v areáli na Suchovskej ceste pred železničným priecestím

Systém obsluhy a platieb za čerpanie pohonných hmôt plánujeme zaviesť jednoduchým samoobslužným spôsobom, aký je bežný najmä v zahraničí. Predpokladáme, že zákazníkov bude pri takovaní a obsluhe čerpadla sprevádzať aj hlasová navigácia vo viacerých jazykových mutáciách,” doplnil M. Kováč. Počas dennej prevádzky budú mať zákazníci možnosť platiť v hotovosti. V čase bezobslužnej prevádzky bude prebiehať platba tankovacími alebo bankovými kartami.

Poloha čerpacej stanice na okraji Trnavy nebola určená náhodou. Investor chce osloviť okrem Trnavčanov aj motoristov z okolitých obcí ako sú Suchá nad Parnou, Košolná, Dlhá, Dolné Orešany či Horné Orešany alebo Ružindol.

Ulož ako PDF
Napísal 6. marca 2012 12:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V Trnave bude nová samoobslužná čerpacia stanica pohonných hmôt”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.