reklama

V Trnave bude nová samoobslužná čerpacia stanica pohonných hmôt

V priebehu mája otvorí trnavská spoločnosť TIR Petroleum na Suchovskej ceste v Trnave novú samoobslužnú čerpaciu stanicu.

Nové zariadenie pre motoristov bude tretím s označením TIR Petroleum na území mesta. V súčasnosti spoločnosť ponúka svoje služby v areáli TNAD na Nitrianskej ulici a tiež na Koniarekovej pri ŽOS.Vizualizácie: TIR PETROLEUM

Zámerom projektu na Suchovskej ceste je postaviť nízkonákladovú ČS bez predajne. „Zaručujeme dodávku pohonných hmôt stopercentnej kvality. Projekt si v porovnaní s klasickými čerpacími stanicami vyžiada nižšie vstupné investície a predpokladáme aj s menšími prevádzkovými nákladmi. Preto budeme konkurencieschopní a zákazníkom ponúkneme nižšie ceny palív,” informoval zástupca spoločnosti Marián Kováč.

V prvej fáze fungovania bude na stanici obsluha predbežne v čase od 8. do 17. hodiny, neskôr plánuje investor prevádzkovať čerpaciu stanicu ako plne samoobslužnú, dostupnú 24 hodín denne.


ČS TIR Petroleum bude umiestnená v areáli na Suchovskej ceste pred železničným priecestím

Systém obsluhy a platieb za čerpanie pohonných hmôt plánujeme zaviesť jednoduchým samoobslužným spôsobom, aký je bežný najmä v zahraničí. Predpokladáme, že zákazníkov bude pri takovaní a obsluhe čerpadla sprevádzať aj hlasová navigácia vo viacerých jazykových mutáciách,” doplnil M. Kováč. Počas dennej prevádzky budú mať zákazníci možnosť platiť v hotovosti. V čase bezobslužnej prevádzky bude prebiehať platba tankovacími alebo bankovými kartami.

Poloha čerpacej stanice na okraji Trnavy nebola určená náhodou. Investor chce osloviť okrem Trnavčanov aj motoristov z okolitých obcí ako sú Suchá nad Parnou, Košolná, Dlhá, Dolné Orešany či Horné Orešany alebo Ružindol.

Ulož ako PDF
Napísal 6. marca 2012 12:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V Trnave bude nová samoobslužná čerpacia stanica pohonných hmôt”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.