reklama

V Trnave sa budú predávať autá prestížnej značky BMW

-inzercia-

Trnavská spoločnosť TANEX pripravuje rozšírenie svojho portfólia o predaj zánovných vozidiel prestížnej nemeckej značky BMW.

V priebehu niekoľkých týždňov si budú môcť zákazníci vybrať priamo v sídle spoločnosti na Nitrianskej ceste 25 zo širokej ponuky predvádzacích áut, ktoré pochádzajú priamo od výrobcu z Bavorska.

Podľa slov riaditeľa spoločnosti TANEX Vladimíra Tanečku pôjde o tzv. Jahreswageny, teda vozidlá, ktoré vlastní samotná automobilka a prepožičiavala ich na krátky čas napríklad úradom, štátnym inštitúciám, diplomatom, športovcom alebo známym osobnostiam spoločenského či kultúrneho života.

tanex-1
Spoločnosť TANEX pôsobí na trhu už od roku 1991

Priamo v našom autosalóne bude k dispozícii na predaj zákazníkom približne 6 až 8 vozidiel. Zároveň budeme disponovať prístupom do aktualizovanej databázy výrobcu, kde si zákazník môže vybrať konkrétny model podľa typu, výbavy, motora či farby,“ približuje V. Tanečka.

Jahreswagen nie je typické vozidlo z autobazáru. Keďže pochádza priamo z fabriky BMW, disponuje kompletnou a spoľahlivou dokumentáciou histórie najazdených kilometrov, je pravidelne a kvalitne servisované a spravidla má vyššiu výbavu. Medzi zákazníkmi sú takéto vozidlá vyhľadávané a majú vysoký kredit.

Nespornou výhodou je samozrejme nižšia cena. Napriek stopercetnému technickému stavu a nízkemu počtu najazdených kilometrov sa budú tieto vozidlá predávať s výraznými zľavami. Čo je veľmi dôležité, všetky vozidlá budú predávané so zárukou a vzťahuje sa na ne záručný aj pozáručný servis.

tanex-bmw-ECV

TANEX Trnava plánuje zahájiť predaj vozidiel značky BMW priamo vo svojom salóne už o pár týždňov.

Spoločnosť pôsobí na trhu 22 rokov, od roku 1998 je autorizovaným predajcom vozidiel značky FIAT. Pred krátkym časom prešiel objekt sídla firmy rekonštrukciou. V modernizovaných priestoroch sa zväčšila predajná plocha showroomu o 100 metrov štvorcových.

Svojim zákazníkom ponúka aj služby autoservisu, prevádzkuje odťahovú službu (www.odtahovasluzbatrnava.sk), autopožičovňu osobných, úžitkových aj nákladných vozidiel a ponúka tiež dlhodobé a krátkodobé prenájmy vozidiel. Informácie nájdete na www.autopozicovna-trnava.eu.

Viac informácií o spoločnosti Tanex nájdete na stránke www.tanex.sk.

tanex-2

Ulož ako PDF
Napísal 16. septembra 2013 9:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.