reklama

Profesionáli, na ktorých sa môžete spoľahnúť. Servis vozidiel BMW v BavariaTT disponuje špičkovým vybavením aj odborným tímom

Kompletná a profesionálna starostlivosť ruka v ruke s odbornosťou a najmodernejším vybavením. Trnavský predajca prémiových vozidiel značky BMW, spoločnosť Bavaria TT so sídlom na Nitrianskej ulici, veľmi dobre vie, čo zákazník vyžaduje – a presne to aj dostane. Okrem kompletnej ponuky služieb týkajúcich sa samotného predaja, finančných služieb, poradenstva pri kúpe či lízingu a poistení, sú neoddeliteľnou súčasťou spoľahlivého autosalónu aj služby servisu.

Spoločnosť Bavaria TT si túto skutočnosť veľmi dobre uvedomuje. Aj preto v priestoroch moderného autosalónu vybudovali ukážkový autorizovaný servis, ktorý spĺňa všetky nároky a požiadavky materskej automobilky BMW v Nemecku.

Servisných zákazníkov v Bavaria TT dokážu vybaviť do 48 hodín od prijatia. Samozrejmosťou je zapožičanie náhradného vozidla alebo zabezpečenie mobility v prípade, že vozidlo musí klientovi zostať na servise dlhšie.

FOTO: Bavaria TT

Okrem veľkorysého servisného priestoru, je súčasťou autosalónu aj Certifikovaná karosáreň a Certifikovaná lakovňa. V Bavaria TT pravidelne myslia na zvýhodnené ponuky pre klientov, ako napríklad sezónne prezutie pneumatík za uvádzacie ceny, k čomu je sezónne uskladnenie pneumatík bezplatne. Dealerstvo disponuje dostatočne veľkými priestormi na uskladnenie pneumatík.

Zaujímavým bonusom je sezónna 15 – bodová kontrola, ktorú môže zákazník v rámci akéhokoľvek servisu dostať taktiež bezplatne.

“Naším cieľom je, aby sme neustále skvalitňovali služby  pre našich zákazníkov. Odvážnou métou je stať sa najlepším dealerstvom na Slovensku v oblasti servisných a predajných služieb,” hovorí manažér servisu Andrej Puma.

“Sme radi, že naši klienti nás navštevujú niele v čase, keď ich auto potrebuje opravu. Tešíme, že nás k nám prídu po rady, získať nové informácie o službách, vyskúšať si novinky alebo len tak si oddýchniť a vychutnať si kávičku v príjemnej spoločnosti,” konštatuje Andrej Puma.

Ako pripomína, servis v autocentre Bavaria TT poskytuje komplexné služby pri opravách vozidiel BMW od bežných servisných úkonov až po komplikované opravy pri poistných udalostiach.

Okrem moderného vybavenia technológiami, kvalifikovaným a certifikovaným personálom s bohatými skúsenosťami existuje v Bavaria TT viacero benefitov servisných služieb.

FOTO: Bavaria TT

Spomenieme napríklad možnosť predĺženia štandardnej dvojročnej záruky na 3 až 5 rokov alebo do 200-tisíc km, riešenie poistných udalostí priamo v autosalóne prostredníctvom prijímacieho technika, ktorý sa venuje výlučne poistným udalostiam, čím sa zákazníkovi uľaví od komunikácie s poisťovňami, pretože administratívnu ťarchu na seba preberá Bavaria TT.

Trnavský predajca myslí aj na majiteľov starších vozidiel BMW. Práve pre nich je na mieru šitý program FIT Servis, určený pre vozidlá staršie ako 5 rokov so zaujímavými zľavami na normovanú prácu aj originálne diely.

Súčasťou servisu je umývacia linka, ktorou prechádza každé vozidlo, ktoré sa odovzdáva zákazníkovi. Na vyžiadanie klienta poskytujeme aj službu ručného umytia.

Samozrejmosťou je možnosť objednania originálnych náhradných dielov, doplnkov či štýlovej kolekcie BMW Lifestyle.

Čakanie na servis spríjemní bezplatná káva alebo nealko nápoje priamo v Isseta bare, ktorý je súčasťou autosalónu. Vďaka všestrannej odbornosti, inovatívnej diagnostike a programovacím technológiám je servis BMW v Bavaria TT zárukou, že vozidlá zákazníkov budú vždy v špičkovej kondícii.

Ak máte záujem o niektorý z modelov BMW alebo potrebujete servis vozidla, určite vyskúšajte návštevu v trnavskom autosalóne na Nitrianskej 6A.

Viac informácií nájdete aj na www.bavariatt.sk, telefonicky na číslach 033 202 0000, 0918 923 674 alebo cez e-mail: info@bavariatt.sk.

Servis je otvorený v pracovných dňoch od 7.30 do 18.00 h, predajná galéria od 8.00 do 18.00 h. Showroom je k dispozícii aj v sobotu od 9.00 do 13.00 h.

(PR)

FOTO: Bavaria TT

Ulož ako PDF
Napísal 14. októbra 2019 7:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.