reklama

Moderný autosalón Bavaria TT dôstojne reprezentuje prémiovú značku BMW v Trnave a myslí aj na ekológiu

Prémiová nemecká značka BMW našla svoj domov v Trnave v novembri 2018 vďaka spoločnosti Bavaria TT. Otvorenie moderného autosalónu na Nitrianskej ulici bolo podľa slov majiteľa spoločnosti Petra Mazána vyústením snahy priniesť do Trnavy projekt, ktorý bude nielen nový, ale aj moderný a dynamický.

Tímu tvorcov celého projektu trnavského autosalónu Bavaria TT sa podarilo uskutočniť a presadiť myšlienku spojenia najmodernejších technológií s ekologickými princípmi.

S dôrazom na budúcnosť a zodpovednosť

“Či už hovoríme o vsakovacích studniach na znečistenú vodu alebo fotovoltaických paneloch na výrobu elektrickej energie celej budovy. Pri výstavbe sme sa snažili pozerať stále do budúcnosti a tou sú pre nás recyklovateľné zdroje. V okolí autocentra sú vysadené rozsiahle zelené plochy s výsadbou vysokokmenných okrasných drevín a drobnej zelene, zavlažované autonómnym zavlažovacím systémom,” vymenúva Peter Mazán.

Bavaria TT prispel aj k napredujúcemu trendu cyklodopravy. Pred showroomom postavili cyklochodník aj stojany na bicykle.

Trnavský autosalón značky BMW je priateľský aj k používateľom elektromobilov. “Pre majiteľov elektromobilov sú k dispozícii tri dobíjacie stanice a veľa ďalších noviniek. Pre všetkých zákazníkov je navyše k dispozícii pohodlné parkovanie na jednom zo 140 parkovacích miest,” poznamenal.


Autosalón Bavaria TT na Nitrianskej ulici v Trnave

Hnacím motorom kvalitný tím ľudí

Hnacím motorom trnavského predajcu sú nielen prémiové autá bavorskej značky, ale aj vynikajúci tím ľudí, ktorý sa podarilo v Bavaria TT zostaviť.

“Je to jedna z vecí, ktorá nás teší najviac. Máme skvelo zostavený tím ľudí, na ktorých je postavené celé fungovanie Bavaria TT. Naši zamestnanci sú odborne vyškolení a zákazníkom poradia nielen v oblasti predaja, ale aj v popredajných a servisných službách. V prípade, že zákazník čaká na servis alebo inú službu, samozrejmosťou je podávanie chutnej kávy z Isetta baru, ktorú s radosťou pripraví naša recepčná. Toto všetko – a ešte oveľa – viac podčiarkuje prémiovosť značky BMW,” konštatuje P. Mazán.

Tak, ako sa na partnera svetovej prémiovej značky patrí, v Bavaria TT vnímajú zákazníka ako rovnocenného partnera, ktorému pri kúpe nového vozidla ponúkajú komplexné riešenia.

Začína to odborným poradenstvom našich predajcov, pokračuje skúšobnými jazdami, kde si zákazník na vlastnej koži otestuje dokonalosť vozidiel BMW.

“V rámci popredajných služieb ponúkneme vždy výhodné ponuky financovanie cez finančný úver alebo leasing. V Bavaria TT disponujeme každou novinkou značky BMW a v prípade, že zákazníkom vybrané vozidlo sa v showroome nenachádza, dokážeme ho v čo najkratšom možnom čase zabezpečiť na testovaciu jazdu,” dokresľuje majiteľ spoločnosti.


Showroom

Jazdené vozidlá BMW Premium Selection

Ako ďalej zdôrazňuje, “kvalita nie je iba vec prísľubu, pre nás je to vec princípu”.

Týka sa to nielen nových, ale aj jazdených vozidiel BMW Premium Selection. Certifikát, ktorý umožňuje jazdené vozidlá predávať zákazníkom, musia splniť striktne definované kvalitatívne štandardy produktu.

“Ak sa zákazník rozhodne pre jazdené vozidlo BMW Premium Selection v Bavaria TT, bude to dobrá voľba. Aj preto, že tieto vozidlá už úspešne prešli kompletnou 360° kontrolou, na základe ktorej dostali certifikát. Okrem overenej a potvrdenej kvality však vozidlá BMW Premium Selection poskytujú aj ďalšie benefity. A po ich kúpe môže zákazník profitovať z mnohých exkluzívnych služieb BMW,” vysvetľuje.

Vozidlá BMW Premium Selection sú dostupné výlučne u partnerov BMW Premium Selection, čo je ďalším základom garancie maximálnej kvality.

Moderne vybavený autorizovaný servis

Výpočet všetkých dostupných služieb by nemohol byť kompletný bez fungujúceho servisu. Ten v Bavaria TT je autorizovaný značkou BMW v disponuje požadovanou odbornosťou a najmodernejším vybavením.

Servisných zákazníkov dokážu vybaviť do 48 hodín od prijatia. Samozrejmosťou je zapožičanie náhradného vozidla alebo zabezpečenie mobility v prípade, že vozidlo musí zostať na servise dlhšie.

Súčasťou servisu je aj Certifikovaná karosáreň a Certifikovaná lakovňa.


V Trnave dostanú majitelia BMW kompletnú servisnú starostlivosť na najvyššej úrovni

Lepšie raz vidieť

Ľudová múdrosť, ktorá platí aj v prípade Bavaria TT: Lepšie je raz vidieť ako stokrát počuť.

Preto ak máte záujem o niektorý z modelov BMW alebo potrebujete servis vozidla, určite vyskúšajte návštevu v trnavskom autosalóne na Nitrianskej 6A.

Viac informácií nájdete aj na www.bavariatt.sk, telefonicky na číslach 033 202 0000, 0918 923 674 alebo cez e-mail: info@bavariatt.sk.

Servis je otvorený v pracovných dňoch od 7.30 do 18.00 h, predajná galéria od 8.00 do 18.00 h. Showroom je k dispozícii aj v sobotu od 9.00 do 13.00 h.

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 28. augusta 2019 7:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.