reklama

V zelenej zóne TMT – The Mall pri obchvate pokračujú Rodinné nedele. V areáli pribudli nové obchody aj bankomat

Koniec letných práznid znamená v obchodnej zóne TMT – The Mall Trnava pri obchvate pokračovanie obľúbených podujatí pod názvom Rodinná nedeľa.

Už 3. septembra 2017 od 14. hodiny bude na veľkej zatrávnenej ploche TMT pripravený program pre deti v znamení rozlúčky s prázdninami.

Otvorený bude detský kútik pre najmenších, prebiehať bude počas trvania podujatia maľovanie na tvár, k dispozícii bude nafukovacia atrakcia – skákací hrad, svoju šikovnosť si môžu deti vyskúšať v tvorivých dielňach, kde si môžu vyrobiť školské pomôcky ako napríklad školský kalendár.

Od 15. hodiny začne rozprávkové čítanie o chlapcovi, ktorý hľadal vôňu čokolády. Podujatie potrvá až do 18.00, vstup je voľný.

Príďte si oddýchnuť a zabaviť sa s priateľmi a rodinou do zelenej zóny TMT!

Rodinné nedele budú prebiehať počas celej jesene. Témami nasledujúcich akcií budú 17. 9. Športový deň, 1. 10. Nedeľa na kolesách, 15. 10. Šarkaniáda a napokon 29. 10. Tekvičkový deň.

17.9 – športový deň – predstavia sa športové kluby, kde si deti budú môcť vybrať akému športu sa budú tento školský rok venovať…
1.10 – nedeľa na kolesách – najväčším ťahákom bude výstava veteránov dopravné ihrisko
15.10 – šarkaniáda – obľúbená akcia – zelená plocha je na to ako stvorená…
29.10 – tekvičkový deň – vyrezávanie tekvíc

V rámci obchodnej zóny TMT – The Mall Trnava zaznamenali v ostatných týždňoch aj niekoľko noviniek.

Pribudla tu nový predajňa PreSpánok, ktorá je špecializovaným predajcom produktov pre zdravý a kvalitný spánok. PreSpánok ponuka široký sortiment kvalitných matracov, vankúšov, postelí, roštov a lôžkovín, ktoré dokážu zvýšiť kvalitu života.

Návštevníkom zóny je k dispozícii aj nová predajňa PEPCO, s ponukou širokého sortimentu detského oblečenia a hračiek, dámskej a pánskej módy či rozsiahleho výberu doplnkov do domácnosti. V predajni PEPCO nájdete aj kúpeľňové vybavenie, kuchynské potreby, podušky, ozdobné deky a prikrývky, závesy, dekoratívne predmety, upratovacie náčinie, úložné boxy či špeciálne sezónne produkty.

Ďalšou novinkou v TMT je inštalácia a spustenie do prevádzky bankomatu Tatrabanky.

Umiestnený je medzi predajňami PEPCO a C&A, priamo pri parkovacích miestach.

Len nedávno spustila na okraji zóny TMT spoločnosť MTOP rýchlonabíjaciu stanicu a požičovňu elektromobilov, elektrických skútrov, bicyklov či kolobežiek pre verejnosť.

(PR článok)


Témy Rodinných nedieľ počas jesene 2017


Nový bankomat je umiestnený medzi prevádzakmi, priamo pri parkovacích miestach

Ulož ako PDF
Napísal 30. augusta 2017 7:13. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.