reklama

TataFest v zelenej zóne TMT pri obchvate ponúkne kopec atrakcií pre deti aj dospelých

Kúzelnícka interaktívna šou, detské divadelné predstavenie, chodúľové divadlo či hlavný bod programu – gotický rytiersky turnaj s dobovými aktrakciami ponúkne v nedeľu 26. júna 2016 rodinný festival TATAFEST na zelenej lúke pri nákupnej zóne TMT pri trnavskom obchvate.

Návštevníkov podujatia, na ktoré je vstup zadarmo, čaká v nedeľu popoludní atraktívny program.

O otvorenie sa postará o 14. hodine populárna veselá kapela Funny Fellows so širokým repertoárom starých svetových aj slovenských piesní.

TATAfest

Od 15. hodiny si menší návštevníci pozrú predstavenie PASKUDARIUM divadla PIKI – Ela a Hop o múzeu neposlušných detí, ktoré založil významný odborník na detskú neposlušnosť, professor Samojed.

Polhodinová kúzelnícka šou kúzelníka Talostana s balónikmi a veselou interaktívnou zábavou príde na rad o 16. hodine.

Čary a vtipné kúsky vystrieda chodúľové divadlo Komika s nevšedným repertoárom, ktorý okrem typických herecných vystúpení zahŕňa aj pantomímu či mnoho krkolomných akrobatických kúskov. Zábavné predstavenie chodúľového divadla zabaví každého drobca aj dospelého.

O vyvrcholenie tohtortočného TataFestu sa postará gotický rytiersky turnaj Tostabur s dobovými atrakciami od 17.30 hodiny.

Návštevníkom sa predstaví najstaršia šermiarska skupina na Slovensku, ktorá svoje začiatky datuje už k roku 1964. Vzhľadom na túto tradíciu ponúka kvalitnú a zároveň rozmanitú kolekciu historických aktivít, najmä šermu.

Na veľkej trávnatej ploche TMT Green Zone bude k dispozícii občerstvenie, maľovanie na tvár, posedenie, skákací hrad zadarmo, jazda na koni, stredoveká strelnica a dobrá hudba.

Návštevníci si môžu priniesť aj vlastné deky a urobiť si rodinnný piknik.

Vstup na podujatie je bezplatný.

Informácie nájdete aj na www.tatafest.sk.

Ako sa dostanete na TataFest?
TataFest je rodinný festival, ktorý sa koná v TMT Green Zone – novej oddychovej zóne nachádzajúcej sa v areáli obchodnej zóny The Mall Trnava. Dostanete sa k nám autom, ale aj autobusom. Vstup na festival je zdarma!

Autom
Priame napojenie na juhovýchodný obchvat mesta, dostupnosť z R1 a D1. V samotnom areáli je veľké množstvo parkovacích miest zdarma.

Autobusom
Do TMT Green Zone chodieva v rámci Trnavy pravidelná autobusová linka MHD č. 16.

Ulož ako PDF
Napísal 23. júna 2016 7:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.