reklama

Nová obchodná zóna TMT pri obchvate pozýva na víkend plný detských nafukovacích atrakcií

Víkend plný originálnych detských atrakcií pripravuje obchodná zóna The Mall Trnava (TMT) pri obchvate.

Svet zábavy rozloží množstvo zaujímavých a u nás doteraz málo známych atrakcií pri obchodnej zóne už v piatok 20. júna a sprístupnený bude do nedele 22. júna.

Deti sa môžu vyšantiť na nafukovacích atrakciách ako sú 8-metrová lezecká stena, Disneyland so šmýkačkami, preliezkami a tunelmi, Bumper Ball (nafukovacia guľa), aquazorbing (vodné gule v bazéne) a ďalšími.

tmt

Prinášame do Trnavy nové, moderné a bezpečné nafukovacie atrakcie. Mnohé z nich sú absolútnou novinkou roku 2014. Naše skúsenosti sú výborné, pre decká je to naozaj skvelá príležitosť na šantenie,“ povedal prevádzkovateľ atrakcií Jozef Bitto.

Detský nafukovací raj bude sprístupnený v priestoroch parkoviska TMT neďaleko hypermarketu Carrefour alebo reštaurácie Mc Donald’s počas troch dní od 10. do 19. hodiny.

Zámerom obchodnej zóny The Mall Trnava je v budúcnosti organozovať a prinášať každoročne niekoľko zaujímavých kultúrno – spoločenských podujatí určených pre širokú verejnosť.

Ulož ako PDF
Napísal 17. júna 2014 11:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Nová obchodná zóna TMT pri obchvate pozýva na víkend plný detských nafukovacích atrakcií”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.