reklama

Zelená zóna v TMT pri obchvate pozýva na nedeľný piknik so skvelým programom pre rodiny

Posledná rodinná nedeľa pred začiatkom letných prázdnin na zelenej zatrávnenej ploche v nákupnej zóne The Mall (TMT) Trnava sa ponesie v znamení piknikovania.

Prvú polovicu tohtoročného seriálu Rodinné nedele v Green Zone uzavrie v nedeľu 25. júna podujatie Piknik v TMT na Novej ulici v Trnave.

Od 14. do 18. hodiny je pre návštevníkov pripravených viacero atrakcií a zaujímavý program.


Kapitán Kotvička

Deti, ale iste aj dospelých poteší veselé divadelné predstavenie Kapitán Kotvička v podaní zábavného a talentovaného Maťa Žáka, príjemnú piknikovú atmosféru podčiarkne koncert výbornej trnavskej kapely Graeme Mark Band aj vystúpenie tanečníkov z Allegrie.

Samozrejmosťou bude tradičná nafukovacia atrakcia aj tvorivé dielne. Tentoraz budú deti vyrábať okrem iného papierové výrobky origami.

Deti sa iste potešia aj cukrovej vate, ktorá bude zdarma.

Návštevníci pikniku budú môcť ochutnať aj dobroty od Mama´s Minis, spestretním bude možnosť vyskúšať si angličtinu prostredníctvom hier, aktivít a zábavy.

Takže: nezabudnite si priniesť deky, badminton, karty, dobrú náladu a užite si piknik na zelenej ploche v TMT.


Graeme Mark Band

Ulož ako PDF
Napísal 22. júna 2017 8:18. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.