reklama

Rodinná Nedeľa na kolesách v TMT pri obchvate ponúkne bohatý program pre malých aj veľkých

Obľúbené rodinné nedele po letnej prázdninovej prestávke pokračujú. Zelená zóna The Mall Trnava pri obchvate privíta návštevníkov v rámci jesennej edície už v nedeľu 2. septembra 2018. Program bude opäť bohatý a zaujímavý pre malých aj veľkých.

Nedeľa na kolesách je téma najbližšej Rodinnej nedele v TMT The Mall.

Program začína o 14. hodine a potrvá až do 18.00.

Deti aj rodičia sa môžu tešiť na výstavu automobilových veteránov, zábavnú Seat Roadshow so súťažou o Seat na víkend, súťaže s RM JET, zajazdiť si na dopravnom ihrisku na motokárach či kolobežkách, ktoré sú skvelým približovadlom nielen pre deti, ale čoraz častejšie na nich jazdia aj dospelí bez rozdielu veku.

Prečo to tak je, nepochopíte, pokiaľ kolobežky nevyskúšate.


Foto: TMT Trnava

Počas nedeľného popoludnia bude k dipozícii maľovanie na tvár, nafukovacia atrakcia a tvorivé dielne.

Na deti čaká aj divadelné predstavenie Ceruzka a Farbičky.

Informácie o podujatí sú aj na Facebooku (link tu).

V rámci tohtoročnej jesene sa uskutočnia štyri Rodinné nedele.

16. septembra bude trávnatá plocha v TMT venovaná pohybu v rámci Športového dňa, na 30. septembra je naplánovaná Jesenná šarkaniáda a 14. októbra bude Tekvičkový deň.

Srdečne pozývame.

Vstup je voľný.

Ulož ako PDF
Napísal 30. augusta 2018 22:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.