reklama

Rodinná nedeľa v TMT The Mall bude venovaná pohode a piknikovaniu

Posledný júnová nedeľa znamená na zelenej relaxačnej ploche v obchodnej zóne TMT The Mall Trnava aj záver série Rodinných nedieľ pred letnými prázdninami a dovolenkovým obdobím. Rozlúčku s vydarenou prvou polovicou roka obstará podujatie PIKNIK v TMT 24. júna so začiatkom o 14. hodine.

Počas celého podujatia v čase od 14. do 18. hodiny bude pre deti k dispozícii nafukovacia atrakcia, spoločne s rodičmi sa môžu zapojiť aj do tvorivých dielní.

V rámci piknikového programu sa môžu deti tešiť na bublinový worskshop, počas ktorého sa naučia robiť veľké bubliny.

FOTO: TMT The Mall

Pre najmenších bude pripravený detský swan kútik, o 16. hodine príde na rad divadelné interaktívne predstavenie – o chlapcovi, kotrý hladal vôňu čokolády.

Návštevníci Pikniku si môžu pozrieť aj vystúpenie tanečníkov zo Styleunits, organizátori sľubujú aj sladké dobroty či popcorn pre všetkých zdarma.

Nezabudnite na deku, bedminton, karty či košík s dobrotami, alebo si vychutanjte dobroty, ktoré budú k dispozícii priamo na zelenj ploche TMT.

Link na udalosť: https://www.facebook.com/events/645985655756636/

Ulož ako PDF
Napísal 23. júna 2018 0:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.