reklama

Rodinná nedeľa v TMT – The MALL sa bude točiť okolo kolies. Prídu aj americké veterány, deti sa vyšantia na pedalkárach

S koncom leta sa do zelenej zóny TMT – The MALL Trnava pri obchvate vracajú obľúbené Rodinné nedele. Tá najbližšia sa uskutoční už zajtra, 22. septembra od 14. hodine a bude v znamení kolies a pohybu.

Ťahákom pre deti bude okrem tradičnej nafukovacej atrakcie aj dopravné ihrisko. Jazdiť sa bude na pedalkárach či bicykloch. Deti si na ihrisku môžu osvojiť aj základy cestnej premávky a dopravnej výchovy.

Súčasťou rodinnej nedele Na kolesách bude výstava nablýskaných amerických veteránov. Klasické automobilové koráby privezú členovia klubu Garage V8 z Trnavy.

Návštevníci si budú môcť pozrieť aj výstavu karavanov. Cestovatelia, ktorí rozmýšľajú nad netradičnou dovolenkou na kolesách, sa môžu naozaj zblízka zoznámiť s tým, čo všetko dnes moderné karavany ponúkajú.


Na rodinnú nedeľu opäť dorazia americké veterány

Rodinná nedeľa ponúkne aj akciu SEAT ROADSHOW 2019 s RM JET.

Priamo na mieste môžete vyskúšať rodinu automobilov Seat, vrátane najnovších modelov Arona, Ateca a Tarraco.

Navyše, počas celého popoludnia budú návštevníci súťažiť a získať zaujímavé ceny od RM JET.

Pre deti bude na trávnatej ploche TMT The MALL Trnava k dispozícii aj detský kútik s tvorivými dielňami a SWAN detský kútik.

Rodinná nedeľa trvá od 14. do 18. hodiny, vstup je voľný.

Ďalšie rodinné nedele počas jesene 2019:

29.9. – Šarkaniáda

13.10 – Tekvičkový deň

27.10 – Farebná jeseň

Ulož ako PDF
Napísal 21. septembra 2019 7:24. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.