reklama

Rodinná nedeľa v zelenej zóne The Mall bude v znamení ukážok športových klubov vhodných pre deti

Rodinná nedeľa bude 16. septembra 2018 v zelenej zóne The Mall Trnava pri obchvate v znamení športu. Začiatok podujatia je o 14. hodine.

Obľúbené podujatie Rodinná nedeľa rozhýbe malých aj veľkých, zároveň ponúkne rodičom možnosť uľahčiť rozhodovanie o tom, akému športu by sa ich dieťa mohla začať venovať.

Na zatrávnenú plochu The Mall Trnava prídu zástupcovia trnavských športových klubov, ktorí si pripravia rôzne športové stanoviská, kde si môžu deti jednotlivé športy vyskúšať.

K dispozícii budú ukážky basketbalu, hojeka, florbalu, kickboxu, džuda, golfu, plávania s deťmi a ďalších.

Ilustračné foto: TMT Trnava

Od 14. do 18. hodiny bude k dispozícii nafukovacia atrakcia, tvorivé dielne, stolný futbal a SWAN kútik.

V programe vystúpia o 15. hodine tanečníci z Crazy Family, o 15.30 Orientálne slniečko.

Štúdiu Yogister návštevníkom priblíži cvičenie jogy možnosti pre začiatočníkov.

Novootvorená reštaurácia Elephant DINER bude počas športového dňa čapovať kofolu a nealko pivo ZDARMA.

Vstup je bezplatný.

Ulož ako PDF
Napísal 15. septembra 2018 15:20. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.