reklama

Rodinná nedeľa v The Mall s atraktívnym programom bude venovaná zvieratám

Rodinná nedeľa 9. júna 2019 na zelenej ploche The Mall Trnava na Novej ulici sa bude tentokrát „točiť“ okolo zvieracej ríše.

Deň zvieratiek prinesie návštevníkom bohatý program. Ak máte domáceho miláčika – člena rodiny – pokojne ho prineste so sebou.

Pripravený je worskhop o úprave psíkov, počas ktorého sa naučia postarať o svojho štvornohého kamoša, deti sa budú môcť povoziť na koníkoch, uskutoční sa aj bližšie oboznámeie s plemenom bezsrtstý teriér, ktorý je vhodný aj pre alergikov.

Ilustračné foto: The Mall Trnava

Prekvapením rodinnej nedele bude ukážka jazdnej polície, zaujme aj ukážka tréningu a poslušnosti psov – obedience.

Počas celého dňa bude v predajni SUPER ZOO prebiehať komentované kŕmenie zvieratiek a kvízy pre deti o zvieratkách.

Tradičnou súčasťou Rodinnej nedele budú tvorivé dielne, Swan detský kútik či nafukovacia atrakcia, ale aj interaktívne vystúpenie.

Podujatie potrvá od 14. do 18. hodiny.

Link na udalosť: www.facebook.com/events/328383877842731/.

Ulož ako PDF
Napísal 8. júna 2019 11:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.