reklama

Rodinná nedeľa na zelenej lúke pri TMT prinesie vystúpenie sokoliara, drevený kolotoč aj jazdy na koňovi

Zelená zatrávnená plocha v nákupnej zóne The Mall Trnava pri obchvate prinesie v nedeľu 11. júna 2017 ďalšie zo série tradičných podujatí pre verejnosť pod názvom Rodinné nedele.

Predposledná rodinná nedeľa pred letnými prázdninami má názov Sokoliarsky deň. Pre návštevníkov bude v zóne TMT v nedeľu 11. júna v čase od 14. do 18. hodiny pripravený bohatý program s mnohými atrakciami.

Hlavným lákadlom bude vystúpenie sokoliara, ktorý predstaví 15 dravých vtákov, s ktorými sa budú môcť návštevníci odfotiť.

Ešte predtým si budú môcť deti v rámci tvorivých dielní vyrobiť vlastných sokolíkov alebo indiánske čelenky.

Zábavu prinesie aj historický kolotoč poháňaný ľudskou silou a koník Miško, ktorý deti povozí zdarma.

Samozrejmosťou – ako každú rodinnú nedeľu – bude možnosť vyskákať sa na nafukovacom hrade.

Link na FB udalosť tu.

Zaujímavý program bude na zelenej lúke TMT Green Zone pripravený aj tesne pred začiatkom letných prázdnin.

Počas Rodinnej nedeľe 25. júna sa uskutoční akcia Piknik v TMT s atraktívnym programom.

Návštevníkov čaká počas piknikovania vystúpenie hip-hopových tanečníkov z Alegrie, koncert Graeme Marka, tvorivé dielne, predsatvenie popolárneho Divadla Agape, nafukovacia atrakcia aj cukrová vata zadarmo.

Ulož ako PDF
Napísal 7. júna 2017 18:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.