reklama

Rodinná nedeľa v TMT: Najväčším lákadlom Historického dňa budú dravce či drevený kolotoč

Najväčším ťahákom Historického dňa, ktorý je súčasťou podujatia Rodinné nedele v priestoroch zelenej zóny The MALL Trnava (TMT) pri obchvate na Novej ulici, bude prehliadka dravcov, ale aj drevený historický kolotoč.

V nedeľu 26. mája 2019 so začiatkom o 14. hodine sa uskutoční v TMT Historický deň. Profesionálny sokoliar návštevníkom podujatia predstaví 15 druhov dravcov, priblíži im, čo znamená a čo všetko obnáša sokoliarstvo.

S dravými vtákmi sa budé možné aj odfotiť.

FOTO: The Mall Trnava

Okrem tradičnej súčasti každej Rodinnej nedele – nafukovacej atrakcie a tvorivých dielní, bude tentoraz najmenším k dispozícii aj historický drevený kolotoč.

Dievčatá si môžu nechať zapliesť vrkoče – zapletance, animátori sprostredkujú možnosť zahrať si aj hry známe z minulosti.

V rámci kultúrneho programu Historického dňa sa o 15. hodine predstaví tanečný a pohybový súbor Rusalka.

Vstup na podujatie je zdarma.

Informácie nájdete aj na Facebooku, link tu.

FOTO: The Mall Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 24. mája 2019 10:18. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.