reklama

Vychutnajte si nedeľný piknik na Smolenickom zámku s celou rodinou

Na nádvorí Smolenického zámku sa bude už najbližšiu nedeľu 12. júla po roku opäť piknikovať. Organizátori z Občianskeho združenia Smoleničan v spolupráci s Rádiom Bunker pripravili zaujímavý program.

Popoludnie v príjemnom prostredí spríjemní zaujímavý program určený pre všetky generácie, sprievodné podujatia aj kvalitná gastronómia.

Pre najmenších bude lákadlom Detské divadielko NEZÁBUDKA z Trnavy. Pripravené sú i tvorivé dielničky s maliarom, ako aj ukážky zo života stredovekých umení a remesiel, ktoré nám predstavia nadšenci z OZ Schatmansdorf z Častej.

smolenice
Nádvorie zámku

Ilustračné foto

Hudobný program je rozdelený do troch blokov. V prvom vystúpia s vlastnom tvorbou a jazzovými štandardami bratislavské duo Kristína Prekopova & Andrej Urminský, po nich sa predstaví trnavská bluesová legenda skupina SECOND BAND a hudobný blok uzavrie mladá trnavská funková formácia Eufória.

Tak ako v minulom roku aj v tohtoročnej edícii Nedeľného pikniku na zámku sa uskutoční Burza kníh s veľkým výberom titulov a žánrov či pekné a užitočné veci od lokálnych výrobcov sústredených v Handmade zóne.

Charitatívny rozmer podujatia podčiarkne zbierka pre malú pacientku Emku s detskou mozgovou obrnou. Organizátori venujú časť výťažku zo vstupného na jej pobyt v piešťanskom Adeli Medical Centre.

NEDEĽNÝ PIKNIK NA ZÁMKU

KULTÚRNY Program:

14:00 – 14:30 1.predstavenia divadielka pre deti NEZÁBUDKA (Medovníková chalúpka)
14:30 – 16:00 Kristína Prekopová & Andrej Urminský (jazz)
16:00 – 16:30 2. predstavenia divadielka pre deti NEZÁBUDKA (Červená čiapočka)
16:30 – 18:00 Second Band (blues)
18:30 – 20:00 EUFORIA (funky)

BONUS: Graeme Mark (írsky pesničkár)

NEDEĽA 12. júla 2015
Smolenický zámok, nádvorie
14.00 -20.00
Odporúčané vstupné: 2,-€

Udalosť na FB: https://www.facebook.com/events/1663734410516377/

piknik-smo

nadej-smo

Ulož ako PDF
Napísal 7. júla 2015 10:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Vychutnajte si nedeľný piknik na Smolenickom zámku s celou rodinou”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.