reklama

Nedeľný piknik na zámku: zábavné popoludnie s dobrou hudbou, jedlom a zábavou

Už po tretíkrát sa stretnú priatelia dobrej hudby, zábavy, vynikajúceho jedla a pitia na Smolenickom zámku, aby spolu strávili príjemné nedeľné popoludnie na Nedeľnom pikniku na zámku.

Organizátori z OZ Smoleničan pripravili program pre celé rodinky, dospelákov aj deťúrence. Program otvorí skvelá slovenská jazzová speváčka Hanka Gregušová.

Po jej koncerte je pripravené vystúpenie pre našich najmenších divákov. Už teraz sa na detičky tešia Smejko a Tanculienka so svojimi veselými pesničkami. Na záver vystúpi jazzová legenda Peter Lipa so svojím bandom.

Zavítajú medzi nás aj priatelia zo Schatmansdorfu s ich stredovekými atrakciami. Okrem toho na vás čaká handmade zóna s originálnymi výrobkami pre veľkých aj malých.

piknik-smo2016

Počas celého pikniku budú môcť návštevníci pikniku ochutnať skvelé orientálne jedlo pripravené kuchármi zo Srí Lanky ale samozrejme aj to tradičné slovenské, osviežiť sa domácimi nápojmi, talianskou zmrzlinou či voňavou kávičkou z originálnej.

Tak ako aj minulý rok má táto milá akcia i charitatívny podtón.

V spolupráci s Nadáciou ADELI sa rozhodli organizátori pomôcť malej Emke Krajčírovej zo Sekúl. Toto dievčatko je malou pacientkou s diagnózou DMO a organizátori Nedeľného pikniku na zámku opäť venujú výťažok z tejto akcie na jej liečbu v ADELI Medical Centre.

Takže už treba len zabaliť deku, priateľov a dobrú náladu. A nezabudnite na dobré počasie.

Začíname 10. júla 2016 už o 14. hodine na nádvorí Smolenického zámku. Lístky budú v predaji na mieste konania

OZ Smoleničan

piknik-nadej_pre_emku

Ulož ako PDF
Napísal 5. júla 2016 11:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.