reklama

Slovenská akadémia vied si pripomenie 70. výročie pôsobenia na Smolenickom zámku podujatím pre verejnosť

Na Smolenickom zámku sa uskutoční oslava 70. výročia pôsobenia Kongresového centra Slovenskej akadémie vied v priestoroch zámku. Podujatie Smolenický zámok A Veda sa bude konať v nedeľu 25. júna 2023.

Na návštevníkov čaká bohatý program, v ktorom nebudú chýbať diskusné panely s odborníkmi, s grófom Pálffym a kastelánmi Smolenického zámku od 11:00 do 17:00 h.

„Zároveň počas podujatia otvoríme novú expozíciu s názvom Smolenický zámok: 70 rokov v službách Slovenskej akadémie vied, ako aj sprístupníme južnú baštu verejnosti, kde sa nachádza kaplnka,“ pozýva Martina Andrisová z Kongresového centra SAV.

FOTO: Región Trnava

Počas dňa organizátori pripravili individuálne prehliadky zámku aj otvorenie vybraných hotelových izieb.

Rodičia s deťmi sa môžu zabaviť hrami na Dolnom nádvorí a počas prvej letnej nedele nebude chýbať občerstvenie v zámockom bare.

Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť priamo na mieste podujatia.

Smolenický zámok A Veda

Nedeľa 25. 6. 2023, 11:00 – 17:00 h.

Vstupné:

Dospelý – 5 €
Dieťa od 6 rokov, študent, dôchodca, ZŤP – 4 €
Dieťa do 6 rokov – zadarmo

Ulož ako PDF
Napísal 23. júna 2023 9:52. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.