reklama

Majú vaše deti rady tajuplné príbehy? Potom si nenechajte ujsť strašidlá na Smolenickom zámku

Takmer s každým slovenským hradom či zámkom sa spájajú povesti či legendy. Ak máte deti, ktoré milujú rozprávky a neboja sa strašidiel, podujatie na Smolenickom zámku si nesmiete nechať ujsť. Navštívte počas posledného októbrového víkendu Smolenice a vychutnajte si unikátnu atmosféru so svojou rodinou.

Do detailov vycibrené kostýmy, hojne vyzdobené priestory, ale najmä talentovaní herci a tanečníci, vás zaručene vtiahnu do deja počas podujatia Strašidlá na Smolenickom zámku. Zažite s rodinou netradičný víkend plný rozprávkových postáv a vzrušujúcej atmosféry, deti vás za to budú zaručene milovať.

Už štvrtý ročník tohto podujatia sa bude konať v dňoch 27. a 28. októbra 2018.

Počas soboty bude Smolenický zámok verejnosti sprístupnený od 11.00 do 22.00 h., v nedeľu otvorí svoje brány už o 10.00 h. a uzatvorí ich o 19.00 h.

Ilustračné foto: OZ Karpatoš

Prehliadky priestorov budú začínať každých 20 minút, v jednej skupine však môže byť len limitovaný počet osôb, preto dlho neváhajte s ich nákupom.

Lístky v predaji sú dostupné vždy na konkrétny deň a čas.

Čakania sa báť nemusíte, okrem samotnej prehliadky môžete absolvovať nácvik lukostreľby, nechať si pomaľovať tvár, prejsť sa po remeselnom trhu či užiť si ďalšie sprievodné akcie.  

Pre motoristov budú v obci záchytné parkoviská označené informačnými tabuľami.

(TS)

INFO

Miesto: Smolenice, Smolenický zámok

Dátum a čas konania:
27. – 28. októbra 2018
v sobotu od 11.00 do 22.00 h.
v nedeľu od 10.00 do 19.00 h.

Vstupy sú naplánované každých 20 minút a limitované počtom osôb. Podujatie je vhodné pre deti od 6 rokov.

Vstupenka na podujatie:
Dospelí: 6 eur
Deti do 18 rokov a ZŤP: 4 eurá

Ulož ako PDF
Napísal 22. októbra 2018 13:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.