reklama

Zábava pre malých aj veľkých: v Smoleniciach bude Medoween aj Strašidlá na zámku

Každú jeseň sa deti tešia na Halloween, všetci dospelí zase na Medoween. Ak ste o  podujatí, ktoré sa koná 14. októbra v Smoleniciach, ešte nepočuli, určite si ho tento rok nenechajte ujsť. Pokiaľ si však chcete užiť netradičný večer spoločne s vašimi deťmi, navštívte posledný októbrový víkend Smolenický zámok a zažite noc v spoločnosti strašidiel.

Podujatie s názvom Medoween predstavuje spojenie tradičného sviatku Halloween s medom a včelovinou, ktorými sa čarovná obec Smolenice preslávila. Miestne medovinárstvo sa pýši najlepšou medovinou na svete ocenenou aj na svetovom kongrese včelárov Apimondia.

V rámci neformálnej ochutnávky, ktorú budú môcť návštevníci absolvovať už 14. októbra, bude v ponuke nielen viacero druhov medovín, ale aj unikátne medové pivo.


Smolenický zámok

Ilustračné foto: Trnava Tourism

Čarovný Smolenický zámok odporúčame pre návštevu s deťmi, špeciálne tými, ktoré milujú strašidelné príbehy a farebné kostýmy. Počas víkendu 28. a 29. októbra sa tam totiž chystá podujatie Strašidlá na Smolenickom zámku a pre deti je pripravený pestrý program.

Okrem remeselných trhov, maľovania na tvár a lukostreľby ich čakajú aj ďalšie sprievodné akcie.

Pre motoristov sú zabezpečené v obci dve záchytné parkoviská, ktoré budú označené informačnými tabuľami. 

Organizátori mysleli aj na tých, ktorí autá nemajú, preto záujemcovia z Bratislavy a Senca budú mať možnosť za príplatok využiť autobusovú dopravu.

Miesto: Smolenice
Dátum a čas konania:
Medoween 14. októbra 2017 od 17.00 do 22.00 h.
Strašidlá na zámku 28. – 29. októbra 2017
v sobotu od 11.00 do 22.00 h.
v nedeľu od 10.00 do 19.00 h
Vstupy sú naplánované každých 20 minút a limitované počtom osôb. Podujatie je vhodné pre deti od 6 rokov.

Vstup:
Dospelí: 6 eur + 6 eur doplatok za dopravu
Deti do 18 rokov a ZŤP: 4 eurá + 5 eur doplatok za dopravu


Strašidlá na zámku

Ilustračné foto: Trnava Tourism

Ulož ako PDF
Napísal 10. októbra 2017 16:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.