reklama

Pozvánka: Víkend na Smolenickom zámku v znamení drakov, rytierov a princezien

Rytieri, princezné a draci. Nič z toho v dobrej rozprávke nesmie chýbať! Nechajte sa vtiahnuť priamo do deja a prežite napínavé príbehy, ktoré sa rozhodne nezaobídu bez aktívnej účasti malých bojovníkov a víl.

To všetko pod patronátom dobrého kráľa Marka Igondu.

Na čarovný Smolenický zámok tento víkend 10. a 11. augusta 2019 počas tohto unikátneho rodinného podujatia opäť raz priletí aj drak Vavrinec. No tentokrát si na pomoc privedie aj dvoch dračích kamarátov.


Program

Spolu s príbehmi na vás čaká pestrá paleta nevšedných vôní, chutí a sprievodných aktivít, ktoré potešia malých aj veľkých.

Tešiť sa môžete na dračie divadielko, dračie rozprávky, streľbu z luku či prehliadku zámku s výstupom na zámockú vežu.

Stredoveký víkend v Smoleniciach bude počas celého programu sprevádzaný aj Zámockým jarmokom, kde svoje výrobky odprezentujú lokálni remeselníci a predajcovia.

Kapacita zámockého nádvoria je obmedzená, miesto si však môžete poistiť zakúpením lístku online.

Podujatie však nebude len o zábave a hudobných zážitkoch, ale aj o dobročinnosti.

Na liečbu malej Emky Krajčírovej venujú organizátori z 2% z ceny každého predaného lístka. Na mieste sa tiež môžete tešiť na kreatívny kútik Nadácie Adeli.

Príďte sa zabaviť do Smoleníc a prispejte tým aj na dobrú vec!

Ulož ako PDF
Napísal 8. augusta 2019 8:18. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.