reklama

Pozvánka: Historický deň na zelenej ploche The Mall bude plný atrakcií, dotknúť sa môžete aj skutočných dravcov

Historický deň ponúkne v areáli zelenej zóny The Mall Trnava – TMT pri obchvate množstvo atrakcií. Tip ako stráviť zaujímavú rodinnú nedeľu už 10. júna.

Hlavným lákadlom bude profesionálny sokoliar, ktorý prinesie až 15 druhov dravých vtákov. Návštevníci akcie si môžu vypočuť odbornú prednášku, ale aj sa počas celého dňa s dravcami odfotografovať.

Deťom bude k dispozícii aj historický kolotoč, nafukovacia atrakcia a tvorivé dielne, novinkou je zapletanie vrkočov pre dievčatá.

Ilustračné foto: The Mall

O 16,30 budeme mať folklórne vystúpenie súboru DFS Drienka.

Príďťe zažiť čaro histórie a strávte príjemnú nedeľu na veľkej trávnatej ploche pri TMT The Mall Trnava. Vstup je voľný.

Posledná Rodinná nedeľa pred letnými prázdninami bude o dva týždne 24. júna a bude sa niesť v znamení ležérneho oddychovania na Pikniku.

Historický deň na FB:
https://www.facebook.com/events/172489886730528/

Ulož ako PDF
Napísal 8. júna 2018 21:26. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.