reklama

V nedeľu bude na zelenej lúke TMT The Mall atraktívny Hasičský deň plný zábavy

Tradičná rodinná nedeľa na zelenej lúke TMT The Mall Trnava bude v znamení akcie.

Hasičský deň ponúkne v nedeľu 13. mája 2018 od 14. do 18. hodiny rodinám s deťmi množstvo zábavy.

Organizátori pozvali až tri hasičské zbory – Závodnú hasičskú jednotku, Hasičský a záchranný zbor Trnava a Dobrovoľný hasičský zbor Trnava – Centrum.

Návštevníci si môžu zblízka poobzerať hasičskú techniku, zúčastniť sa zábavných hasičských hier alebo sa odfotiť s hasičmi.

V prípade očakávaného priaznivého a teplého počasia a tepla pripravia hasiči malé prekvapenie. Odporúčame, aby rodičia vzali deťom náhradné oblečenie :-)

Ilustračné foto

Pre najmenších bude pripravený swan detský kútik.

Pri príležitosti Dňa matiek bude poteší mamičky líčenie s kozmetikou Dermacol v dm drogerie markt a každá mamička dostane kvietok.

O zábavu sa postará aj Ronald Mc Donald.

Samozrejmosťou sú klasiky rodinných nediel – nafukovacia atrakcia a tvorivé dielne, v ktorých si deti môžu vyrobiť darček pre mamičku.

Link na udalosť: https://www.facebook.com/events/2007025192880102/

Ulož ako PDF
Napísal 11. mája 2018 7:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V nedeľu bude na zelenej lúke TMT The Mall atraktívny Hasičský deň plný zábavy”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.